SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9
Witam,
Mam 25 lat i praktycznie od zawsze byłem chudy jak patyk.
193 cm wysokości i jakieś 66kg wagi...
Stwierdziłem, że dość bycia chudzielcem i pora coś ze sobą zrobić.
Proszę o podpowiedź, co powinienem zrobić, żeby przybrać na wadze.
Od jakiegoś czasu stosuję "Mass activator", nie wiem czy to dobre, czy nie...po prostu próbuję czegokolwiek.
Na siłownie zacznę chodzić, gdy będę wyglądał jak człowiek, a nie szkielet... bo to chyba nie ma sensu jak na razie.
A zatem, czy są jakieś środki, typu tego activatora, które są skuteczne, jeśli mam praktycznie 0 mięśni?

Pozdrawiam, Bartek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Moim zdaniem założenia z gruntu błędne. Najpierw trzeba się przyjrzeć odżywianiu, policzyć to co jesz teraz, policzyć zapotrzebowanie i porównać, jeśli jesz zdecydowanie za mało - dokładac stopniowo, Jeśli jesz w granicach zapotrzebowania, dorzucić jakieś 300 kcal, wyrzucajac z diety produkty o niskiej wartosci odżywczej i obserwować postępy.

Wszelkie gainery to głównie cukier więc, jakbym miała kupić gainer, wolałabym jeść owoce - one mają inne ważne substancje odżywcze - witaminy, mikroelementy.

Dwa, że chyba nie zależy Ci na tym by się otłuścić - tylko uzyskać estetyczną sylwetkę, zatem trening siłowy jest nieodzowny. Jeśli będziesz jadł więcej, siedząć przez tv, to uzyskasz wyższą wagę, ale zdobywając dodatkową tkankę tłuszczową. Na siłownię chodzą różni ludzie - chudzi, gdubi, wysocy, niscy, pełnosprawni i nie, nawet stare baby jak ja.

A takich eksta super koksów (w znaczeniu osób o bardzo atrakcyjnych sylwetkach, abstrachując od tego, czy stosują "suplementację"i jaką), to jest tam kilka procent.



Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-10-15 21:34:59

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-10-15 21:36:15

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak łączyć ćwiczenia złożone z izolowanymi?

Następny temat

Plan Treningowy

WHEY premium