SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o skonsultowanie diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 809
Witajcie, mam prośbę, czy ktoś z doświadczonych mógłby zerknąć na moje dwa przykładowe dni diety i ocenić, czy przy takich proporcjach BTW można popracować nad zwiększeniem masy mięśniowej. Ćwiczę siłowo 2 razy w tygodniu po 1,5 h. Chodzi mi zarówno o wybrane produkty, jak również o rozkład BTW. Jeśli mam coś zmienić to proszę o radę.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
Będzie się Pani musiała przeprosić z węglami :)
Zdecydowanie za mało węglowodanów, co prawda nie znam wymiarów, ale mniej niż 150g to na pewno za mało.

Zmieniony przez - Rozbi48 w dniu 2014-03-31 15:47:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 809
Tak też czytałam, ale były też wzmianki o diecie carb cycling, ale podobno trudno nad tym zapanować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1254
Głównym założeniem tej diety jest robienie masy i redukcja tłuszczu :)
Więc skasowana na początku.
Jedyny ratunek dla niej to właśnie ta manipulacja ilościami w ciągu dnia, co może wspomóc mase lub redukcje (niemożliwe że obydwa).
Ale przy masie potrzeba ich więcej :D

Mowa o węglowodanach.

Zmieniony przez - Rozbi48 w dniu 2014-03-31 18:02:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA - do oceny/ewentualnie poprawy :)

Następny temat

Odchudzanie

WHEY premium