SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o rozpiskę!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6188
Swoją przygodę z siłownią rozpoczełem jakieś trzy miesiące temu. I od tego czasu nie ma konkretnie rozpisanego treningu. Co trening robiłem klatkę, biceps, triceps, barki i plecy. Co drugi trening brzuch i nogi. Korzystam z siłowni w garażu u kolegi, gdyż jak narazie finanse nie pozwalają na profesjonalną siłownię. Mamy ławkę, dwie długie sztangi, dwie krótkie, łamaną, 3 komplety hantli ze zmiennym obciążeniem. Zależy mi na treningu na masę, gdyż ważę 62 kilo przy wzroście 174 cm, więc raczej jestem chudy (budowa ciała ektomorficzna). Treningi robimy sobie z kumplami co drugi dzień, gdyż pracujemy i uczymy sie i chciałbym, żeby tak zostało. Z góry dziękuję za odpowiedź i rozpiskę:)

==ON:D:D:D==

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Za 20 zl cos ci uloze.

A jesli chcesz za darmo, to uloz sam i daj do poprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6188
Narazie dziękuję. Nie mam pieniędzy.

==ON:D:D:D==

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
No to nie mysl, ze ktos za ciebie bedzie sie glowil nad planem, ktory bedzie spelnial twoje wymogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3167
poczytaj podwieszone tematy, zapoznaj się z atlasem ćwiczeń następnie spróbuj ułożyć sobie jakiś plan i wrzuć go tutaj do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
No coz drogi ten sport w koncu Albo placisz albo sam kombinujesz Innego wyjscia nie ma

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wrzucam może coś napiszecie

Następny temat

Trening klatki- jka zblizyc do siebie piersi?

WHEY premium