SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pride CC Absolute 2006 - TU MOŻNA KOMENTOWAĆ WALKI NA ŻYWO...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwszy wywiad Nastka po walce...

Bardzo dziękuję wam za doping i wsparcie. Wiedziałem, że bez względu na rezultat tej walki mam wielu sympatyków. Naprawdę czułem, że jesteście ze mną. Dziękuje ekipie budo.pl, za to, że przekazują moje słowa dalej. Nie muszę chyba dodawać, że jestem zadowolony – powiedział serwisowi budo.pl Paweł Nastula.

www.budo.pl: Gratulujemy pierwszego zwycięstwa w Pride, z Edisonem Drago. Czułeś się choć przez chwilę zagrożony podczas tego pojedynku?
Paweł Nastula: Nie. Drago był mocnym przeciwnikiem, ale wiedziałem jak się z nim bić.

www.budo.pl: Zasługuje by mówić na niego tak, jak on sam chce: „Mike Tyson valetudo”?
Paweł Nastula: Zaczął agresywnie. Trafił mnie raz w szczękę, ale pamiętam mocniejsze ciosy. Chciałem rozstrzygnąć losy tego starcia na ziemi i konsekwentnie dążyłem do tej pozycji.

www.budo.pl: Już na początku walki założyłeś dźwignię na ramię Drago. Czego zabrakło?
Paweł Nastula: Pot, śliska ręka, to zadecydowało, że już wtedy nie wygrałem, ale poczułem wówczas, że parter to dobra pozycja do walki z Brazylijczykiem.

www.budo.pl: Co teraz?
Paweł Nastula: Chwila odpoczynku, analiza dotychczasowych przygotowań i treningi przed kolejnym starciem.

www.budo.pl: Nie masz ochoty na dłuższą przerwę?
Paweł Nastula: Chcę walczyć! Nie boję się ciężkiej pracy i poczułem, że wreszcie wszystko idzie w dobrym kierunku. Chcę wygrywać!

www.budo.pl: Jesteś mistrzem olimpijskim w judo. Wygrałeś w karierze kilkaset walk. Nikt w Pride nie ma tak wielkiego doświadczenia. Do ringu szedłeś w bluzie od dresu z Atlanty. Jak ważne jest judo w twoich przygotowaniach, na ringu?
Paweł Nastula: Wygrałem dzięki dźwigni judo. Pewnie czuję się na ziemi. Cały czas poprawiam jednak swoje techniki bokserskie. Ćwiczę z zapaśnikami, kickbokserami, konsultuję się z zawodnikami muay thai i ludźmi z MMA. Chcę być jak najbardziej wszechstronny.

www.budo.pl: W Polsce wielu fanów nie spało pół nocy, żeby śledzić wynik tej walki…
Paweł Nastula: Dziękuję za wasze wsparcie. Jesteście wielcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
bardzo ładne zachowanie Noga

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
3 Runda dla Fabricio ale ostatecznie to nie wystarczylo. Werdum pokazał jednak ze jest swiatową czołówką MMA.

Wilk: Fabricio bardzo duzo razy obalil Noga za jedna nogę. W stojce prawie nie bylo bicia. Raczej kontrolowal walke tylko pod koniec Mino przyspieszyl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Bracia Nogueira górą. Zasłużenie imo.

TERAZ SILVA!!!
Szkoda, że MMA-TV się tak kaszani...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brawo Pawel!:)

Jaki jest wynik walki Noga z Fabricio?

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
Rodrigo wygrał...na koniec wzruszający gest w stronę zmarłego trenera Werduma...razem trzymali koszulkę z jego obliczem oddając mu hołd....to było piękne...R.I.P.

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Mino jednogłośną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
przerwa na reklame.po niej,waldemar silva zmierzy sie z kazimierzem fujita.zaraz rozpocznie sie sandstorm

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
serafin, dzięki!
2die4, merci za wywiad! Z tym "pół nocy nie spali" to przgięcie...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
Paweł Nastula: "Dziękuję za wasze wsparcie. Jesteście wielcy." ................ eehhhh Pawełku

p.k.u.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pride CC Absolute 2006 - konferencja prasowa...

Następny temat

wideo Nastula vs Draggo?Jest już?

WHEY premium