SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pride CC Absolute 2006 - TU MOŻNA KOMENTOWAĆ WALKI NA ŻYWO...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 709
Silva to jest jednak fighter , zniszczyl Kazmirza .Troche denerwuje to faworyzowanie skosow , sedzia nie przerywa ich walk tak szybko jak innych zawodnikow ,gdy sa w opalach.
Kurde jeszcze raz , naprawde jestem pod wrazeniem tego co zrobil Silva , no rozjechal Kazia, nie przepadalem za Silva ,ale po tym co zrobil pelen szacun.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
CrazyFrog mysle ze Pride będzie chcialo przedłuzyc kontrakt z Nastulą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Pisałem już to samo wcześniej. Paweł wygrywa, chce walczyć, a dla Pride (zwłaszcza w oblicu ostatnich niepowodzeń) jest świetnym punktem marketingowym. Myślę, że w następnej walce dadzą mu jakiegoś przeciętniaka, a w piątej (ostatniej w tym kontrakcie) zmierzy się z Yoshidą. Jeśli Paweł wygra, będzie to dla niego "przepustka" do zakwalifikowania do czołówki Pride. Czyli zachęta do kolejnego kontraktu. Jeśli przegra (oby nie!), to będzie miał coś do udowodnienia, czyli - zachęta do kolejnego kontraktu. Pamiętacie walkę Wanda z Huntem? To była właśnie ostatnia zakontraktowana walka Wanda...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
gala najlepsza z tych ktore widziałem, dziwi to, że w Polskiej tv zero o tym jakby nie było sukcesie..nie potrafimy chwalić swojego?

wg mnie teraz juz będzie z górki i rekord 3-2-0 i wtedy pogadają o kolejnym kontrakcie...

w tym roku Nastula zawalczy pewnie 31 grudnia 2006 roku i moze jeszcze jedna walke...

choć kontrakt (chyba) byl na 1,5 roku i wtedy mial stoczyc 5 walk i uczestniczyc w jednym turnieju, wiec walk mogl miec wiecej niz 5...

czuję, że jego przygoda z pride przedluży się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1295
Adun tutaj jestem ,tutaj . Zwaracam honor tobie i Kilibianowi bo głównie z wami dyskutowałem. ****a , jestem ostro zawiedziony , w jakimś tam malutkim stopniu brałem pod uwage porażke ale w takim stylu ?o_O .Hunt dał ciała na maxa , na prawde wierzyłem ze rozniesie Barnetta. Kuźwa , gdzie on ten parter trenował ? :) Jak zobaczyłem ze plik video zajumje tylko 17 mb lekko się przeraziłem ale póżniej stwierdziłem że widocznie Mark szybko znokautował Josha xD. Argentyna za burtą , Hunt odpadł.Ehhh, ide się pociąć Dobrze że przynajmniej Nastek nie zawiódł.

Adun 3 maj 2006 22:38
"Sefo czy Ty sobie zdajesz sprawe z tego co mówisz?? na Hunta wystarcza nawet umiejetnosci parterowe Cro Copa."

Kilbian 18 maj 2006 01:34
"Hunt vs Barnett - Barnett sprowadziłby Hunta szybko do parteru i skończył techniką, albo go obił aż do interwencji sędziego"

Kilibian podaj namiary na sklep ze szklanymi kulami , jeśli wróżysz z fusów to z jakiej herbaty ? :>

Porażka ogromna , w takim stylu to Huntowi nie przystoi. Ide płakać do poduszki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
no wiek to przeszkoda, ale nie az tak duza by nie mógł podpisac kontraktu na kolejne 3-5 walk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
"dziwi to, że w Polskiej tv zero o tym jakby nie było sukcesie..nie potrafimy chwalić swojego? "

mnie to nie dziwi, tylko martwi. Jeszcze w Polsce MMA nie jest uwazane jako sport, przynajmniej taki jak boks czy judo. Wiem bo widze i słysze co mowia ludzie dookoła na temat tego sportu. Mi osobiscie sie nie chce tłumaczyc kazdemu po kolei... i tak to wyglada ze w Pol TV nie pisneli o tym ani słówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
nawet na onecie ani sports.pl nie było o tym ani słowa. patrzylem nawet w działach sporty walki.
niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
pawel mial dobra walke i dobrze ze ma dosc mocna szczeke bo jak oberwal na poczatku od drago to myslalem ze padne na zawal
myslalem ze hunt poradzi sobie z farmerem ale nie mial szans.
silva by fakin brutal knock da head off i tak jak wczesniej zapowiadalem rozdziewiczy stalowy baniak kazika to ze fujita wstal to byl chyba jakis instynktowny odruch bo pozniej bylo widac ze byl kompletnie otepialy. mimo wszystko big respekt dla kazia.
mino z werdumem bez fajerwerkow chociaz smaczki byly. ogolnie taka walka byla do przewidzenia.
mirko - yoshi dla mnie lekki szok. yoshida byl bezradny a myslalem ze ta walka zakonczy sie decyzja.
zdziwilem sie ze rogerio przyjal walke w stojce z overeemem i nie dazyl za wszelka cene do obalenia. bardzo ladna walka.

i mam jedno pytanie: kto mi wyjasni czemu wszyscy byli pooblepiani jakimis dziwnymi plastrami?? to ochrona sciegien czy co?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pride CC Absolute 2006 - konferencja prasowa...

Następny temat

wideo Nastula vs Draggo?Jest już?

WHEY premium