SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawko czy własna siłka...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
Siemano... mam pewnie problem z wyborem. Otóż mogę zdawać prawko lub kupić sobie troche sprzętu do ćwiczeń (mam odpowiednie fundusze) tylko zastanawiam się co wybrać... niby mam siłke ale własnej roboty, ale to za mało... więcej się męcze niż ćwicze... pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1694
Prawko. Mając prawko możesz iśc do roboty, a za kase z roboty można kupić sprzęt do ćwiczeń ( za jakiś tam czas). Kupisz sobie sprzęt i co ? A wierz mi, że im później na prawko, tym bardziej sie nie chce iść, bo kumple będą mieli, to podwiozą itp. a Ty sie ockniesz w wieku 25 że nie masz prawka. no ale ****, masz przecież sprzęt na siłke.. ;] Prawko, prawko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 8223 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43855
zrob sobie prawko
cwiczyc mozesz przeciez na prywatnej silce

Nadmuchanym manekinom słowo pogardy! Wozisz się jak Papaj, a nie umiesz trzymać gardy!

gainer team- co to w ogóle za film?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
lepiej kupić sobie sprzęcik własny niż wydawać kase na siłke... zwróci się po czasie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36065
ale napewno nie kupi tyle sprzetu co jest na porządnej silce

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
tak wiem, ale mam zamiar kupic ławeczke, gryf prosty, łamany, ze dwie hantle i trochę obciążenia... na początek wystarczy potem by sie dokupiło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
prawko siłownie to sobie jeszcze kupisz bo podobno w październiku mają wejść nowe przepisy i mogą być droższe prawo jazdy a cieżary nie bedą drożeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
nie załamu jmnie ja rpboe za rok

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
ale tak ma byc jeszcze to nie jest pewne ale w hoj ludzi oblewa i chcą zwiększyć godziny jazdy a co za tym idzie większe koszty.Na skuter wprowadzają od 18 lat od przyszłego roku

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2008-06-20 12:27:50

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2008-06-20 12:28:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 427 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6084
Ja bym wolal prawko jak najszybciej siorka robila za 890 zl w 2004 a ja za 1200 zl kurs robie , wole nie wiedziec ile bedzie za kilka lat kosztowac

"A w ogóle to ile ciśniesz na klatę ,że taki mądry jesteś?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
musisz się zastanowić czy to prawko jest Ci tak bardzo potrzebne, czy bardziej potrzebne niż siłka

ja bym tam wolał siłkę, jak nie masz swojego samochodu to tylko będziesz ludziom woził dupy

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 861
Miałbym rozterke nie ma co. Ale zalezy co chcesz osiągnać, czy naprawde kochasz siłke i chcesz miec fajna sylwetke czy wolisz miec prawko i wyrywac laski na fure.

Inna sprawa gdy tylko masz zrobic prawko, a na samochod nie bedziesz mial juz hajsu. Prawko mozna zrobic zawsze, no ale tak samo jak kupic sprzet.

Jesli masz mozliwosc to lepiej zrob prawko, a na silke uzbieraj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poradniki - Download

Następny temat

Nabijamy kase v4 !!!!

WHEY premium