SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca w hotelu , zmywak , obsluga , magazynier UK

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34752

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Roznie. Zazwyczaj tygodniowki ale ja mam teraz placone miesiecznie chociaz tygodniowki moim zdaniem sa lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
no ok drążę dalej temat


wg Ciebie tak średnio ile powinienem zabrać $ z Polski (zakładając że pracę będe miał już nagraną)

Chyba warto mieć coś więcej, chodźby na powrotny autobus

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
€1000 Moim zdaniem musisz miec. Wiesz jakies depozyty i na start bedziesz jechal na emergency tax.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27713
No coz narazie czekam na jakies odpowiedzi z hoteli ,ale caly czasz echo , mam nadzieje ze w koncu sie ktos odezwie
To jak wie ktos jak to jest z ta licencja , gdzie sie udac ile kosztuje , wiem o kursach ale to podobno musi byc 10 ludzi chetnych i wtego gosciu dojezdza robi kurs zabiera kase i spada.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
Fabioo poszukaj w innym temacie, było sporo o licencjach (wypowiadali się ochroniarze) m.in b-50 i jordanwlk

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
Fabio licencja PSA kosztuje ok 350eur,ja zadawalem u mnie w firmie i tracili mi z wyplatami co tydzien jakis procent tego.

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
BullStaff odrazu smierdziales mi ochrona. Przyjedz zrob licencje....i zacznij dzialac, tak najlepiej!!!!!!

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27713
BullStaff a wasza firma ma jeszcze zapotrzebowanie i mozliwosc zrobienia licencji tak jak Ty ja zrobiles i pozniej jakby odpracowanie jej? Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
Co tragedii z praca towszedzie tak samo UK nort east od 3 lat takiej kichy niebylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
hej warezz:)odnośnie tematu chciałam się dowiedziec czy miałabym jakiekolwiek szanse na prace w hotelach w corku - restauracja.czy jest w ogóle jakiekolwiek zapotrzebowanie w tym okresie czasu i jako nowy pracownik na jaką stawkę moglabym liczyc w obecnym hotelu mam 9,40 e na godz. obecnie mieszkam i pracuje w killarney - 9 miesięcy, w jednym z hoteli great southern hotels (stara nazwa), jestem po studiach turystycznych z komunikatywnym angielskim. piszę bezposrednio do Ciebie bo masz chyba największe rozeznanie w tym temacie jako menadzer. pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ALTACET po angielsku???

Następny temat

Belgia - co kupić ?

forma lato