SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca w hotelu , zmywak , obsluga , magazynier UK

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34757

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jezeli jest taka mozliwosc to sprawdza sie referencje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
dzieki wlasnie ide na kucharza na 2 lata
moze gdzies sie wybyje za granice
a z angielskim tak trudno nie bedzie
bo szybko sie jego ucze

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
Temat kiszka idzie.Z praca ciezki moment jak co roku,bo sezon wakacyjny i studenci overtime'y oraja po 8,65 acoo.
Do konca wrzesnia lepiej wogole sie wstrzymac z jakimis zwolnieniami z roboty i szukaniem nowej jak rowniez z przyjazdem na deszczowa wyspe.

Dublin nie jest taki drogi jak go maluja.
1500eur to placisz obecnie za dom z 5pokojami i 2 salonami plus 2 lazienki minimum,jasne ze nie w centrum,bo tam to wogole mogila.
Cenowo jest jak w cork,oplaty moze beda wyzsze,ale zarobki rowniez.Co prawda zalezy to od sektora.
Odpuscic budowy,bo siada wogole budowlanka w calym kraju i wracaja mariany do kraju na torbach.
Sens jest szukania z jezykiem na ochrone,sklep,hotel etc.
Takie zawody maja swoja kontynuacje i nie ma na nie za bardzo ciecia na rynku.Jezyk obecnie komunikatywny to za malo.A jesli nie za malo to placa bardzo licho za takowa znajomosc.Zdr.

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
teraz zapewnie lipa z powodu dużej ilości uczniów/studentów którzy są jedynie na pracy sezonowej czyli zapewno do końca września

dobrze rozumuję?

Co do języka, powyżej komunikatywnego trzeba mieć jakieś potweierdzenie ze szkoły itp itd?

Czy wystarczy posługiwać się nim w stopniu b. dobrym

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Co do wakacyjnych pracownikow sezonowych to zgadzam sie w 100%
Ale we wrzesniu jest za to ogromna posucha
Co do jezyka to nikt nie musi sprawdzac twoich certyfikatow bo nie o nie chodzi a o swobode porozumiewania sie. Jezeli potrafisz swobodnie i ze zrozumieniem prowadzic konwersacje to mozesz sie czuc gotowy do podjecia pracy za granica.
Nie wydaje mi sie zeby mozna bylo porownywac ceny mieszkan Coek-Dublin bo co prawda domki na obrzezach miasta moga kosztowac podobnie ale z dublin 12 do centrum dojedziesz w godzine a w cork 10 minut to tworzy roznice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
1500eur to placisz obecnie za dom z 5pokojami i 2 salonami plus 2 lazienki minimum

Możesz dać jakiś link do takiego ogłoszenia? Bo wątpie, że takie są. Ja mieszkam na "przedmieściach" Dublina - Swords, i płacę 1400 za 2 bdr z 2 łazienkami, do centrum jadę 45-50min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No w Cork 2 bedroomy na obrzezach 700-850Euro. Przeprowadz sie High
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
Doobrze rozumiesz king,sezon i z praca ciezko.
Z dublin12 jedzie sie do miasta 20minut,chyba ze stoisz w korkach...

Chaty za 1500 poszukaj na daft.ie w okolicach d15 i zobaczysz;tyrrelstown,mullhuddart,castleknock..


nie rozumiem tej kwestii z dojazdem do centrum..czy to jakis punkt zaczepu,czy po prostu kursy autobusami?ja czasu do centrum nie licze ile jade ode mnie z d15,moze ok 35min..rzadko tam sie wybieram,nie jest mi po drodze.

jesli chodzi o znajomosc jezyka to cert nikogo za bardzo tu nie obchodzi,najwazniejsze mowic i byc bieglym w tym.



Zmieniony przez - BullStaff w dniu 2008-08-17 17:30:00

Zmieniony przez - BullStaff w dniu 2008-08-17 17:30:25

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
esli chodzi o znajomosc jezyka to cert nikogo za bardzo tu nie obchodzi,najwazniejsze mowic i byc bieglym w tym.


i oto w głównej mierze mi chodzi, bo za kilka mc papier ukończenia szkoły będę miał jednak mam odmienne zdanie z nauczycielem tegoż języka i stąd kiepsko z ocenami

Dyskutujecie na temat wynajmu całego domu, a jak jest z wynajmem pojedyńczego pokoju.

Nie pytam o konkretne oferty bo pełno ich w internecie, a o takie podejście do tego tematu "od kuchni"

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
Krotko mowiac wynajecie pokoju ma swoje plusy i minusy.Plusy,ze jestes niezalezny,nie musisz sie martwic o wynajem pokoi jak brak kasy na cala chate etc.minusami jest to,ze musisz sie podporzadkowac zasadom,ktore obowiazuja w domu jak rowniez akceptowac badz nie obecnych tam lokatorów;z wlasnego doswiadczenia wiem,ze ciezko trafic na chate gdzie lokatorzy beda ok i nie bedzie zgryzów.


Zmieniony przez - BullStaff w dniu 2008-08-17 18:38:52

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ALTACET po angielsku???

Następny temat

Belgia - co kupić ?

forma lato