SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca i djeta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2590
Mam pytanie jak pogodzic prac i odpowiednie pory jedzenia?? majac ograniczone pole manewru nie moge jesc co chwile przeciez

Podajcie jakies rady moze gajner do pracy ??

Mimo tego, że nie jestem lepszy niż bestia to czyż nie mam prawa żyć?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Charon za pkt 1 regulaminu
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Gainer to dobry pomysł, jest też wiele smacznych dań, które można szybko zjeść. Teoretycznie bardzo duży zbilansowany posiłek powinien uwalniać stopniowo glukozę do krwi przez parę (8) godzin. Niektórzy robią redukcję na dwóch posiłkach. Ale to już wszystko zależy od danej osoby. Ja np. po 250g makaronu na raz czuję się syty przez wiele godzin, jednak nie czuję się dobrze(za bardzo wypchany żołądek)

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Gainier, aby się zalac fatem, pewnie, można wszystko, ale nie wszystko jest opłacalne. Gainiery już przerabiałem w pracy [ marny efekt psychologiczny - po kilku tygodniach czujesz się jak tuczona gęś z rurką w żołądku ], ale najlepszym rozwiązaniem jest po prostu zwykły posiłek w pojemniku, jaki sobie zabierasz do pracy. Problemem jest jeśli na lunch wychodzicie do restauracji a Ty będąc na diecie - o tym nie napisałeś, ale zakładam, że tak jest - wyciągasz w lokalu swój posiłek .
Ja się dogadałem z kucharzami i gotują mi odpowiednie posiłki a drugie śniadanie mam zawsze w pojemniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
maślanka i bułka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
" maślanka i bułka " heh

Albo jakies danie do szybkiego przyżądzenia z produktów, które zabierasz albo jakiś gainerek.

btw. zmieńcie nazwe tematu bo aż w oczy razi ten błąd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Węglowodany- co jeść???

Następny temat

Bake Rolls czy mozna jesc na diecie ?? ;P

WHEY premium