SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Próbki Controlled Labs

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20730
Dzis przyszedl do mnie w listonosz wrecza mi paczke cala w folii . Na paczce pisze PRZEYLKA ZOSTALA USZKODZONA. No to mowie sobie pewnie jakis listonosz stestuje sobie moja probke. Zdenerwowany rozerwalem folie wypadl katalog... Mowie sobie oho dobrze ze tyle chociaz jest... Zagladam do koperty patrze probka jest... odetchnolem z ulaga.. Ale gazetki nie ma...
Moim zdaniem najlepiej by bylo gdyby nie bylo pieczatki firmy wtedy nie bedzie wiadomo co jest w paczce...
Jeszcze raz dziekuje :)


Zmieniony przez - m.ł.o.d.y. w dniu 2007-07-31 12:17:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 619 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17306
Dziś do mnie przyszło,katalog fajny.
Sampla GM stestuje w niedziele na treningu 5'tek.




Dziękuje i pozdrawiam.


Zmieniony przez - Slayer of w dniu 2007-07-31 14:29:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2996
dzieki wczoraj doszedł tylko katalog i próbka, ale dzięki za to !
pozdrawiam

Zmieniony przez - kermitos w dniu 2007-07-31 16:04:52

http://www.probusbhp.pl/ Usługi BHP godne Polecenia~!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 317
jest jeszcze aktualne ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2244
skoro kolega wyzej otrzymal juz nagrode to raczej chyba nie co? Na takie rzeczy sie wysyla w ciagu kilku godzin a nie kilkunastu dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18987
dzieki za katalog. szkoda tylko ze probka zaginela ale takie zycie

yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
dojszło
listonosz nie pakuje więc próbka też jest

thanks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13766
doszło, całe szczęście że nie sam katalog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
a jednak dostałe całość hehheeh

ogólnie to jest szał bo paczka doszła dziś a dokładniej to koperta , była roztargana ktoś wnij też szperał ino ciula nie umiał tej saszetki wydobyć heheh bo saszetka sie wcisła w strony od katalgu a ten był sklejeniem do dziury wienc nie miał jak wytargać a drugiej dziury już widać s****iel nie chciał zrobić no i mam wszystko . Wogule faktycznie katalog wypas świetnie jest zrobiony pod wzgledem opisów jak i szaty graficznej i super ze daliscie ceny a nie się oglonda i nie wie ile to osztuje idzie do sklepu a tam cena wali na kolana tak przynajmniej roz******la mnie gdy siedze w kszesle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 28 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36794
A ja dostałem sam katalog i DUPA! Mama otworzyła przesyłke jak mnie nie było i mówi że koperta ani nie była uszkodzona ani nie było pieczątki z ewentualną informacją o uszkodzeniu. Może nie wrzuciliście tam próbki? Zabrakło? :-]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac storm czy 2x xp ene?

Następny temat

2 cykl - co kupic

WHEY premium