SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pozbadz sie ginekomasti bez skalpela ?!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
nie mam zielonego pojecia, ale pewnie do rodzinnego...wczesniej chłopaki pisali, ze musisz miec zrobione badanie prostaty i jesli nie bedzie przeciwskazań to pewnie dostajesz recepte i pędzisz do apteki...w każdym razie jak juz przebrniesz przez badania i dostaniesz preparet to napisz jak z efektami...pewnie duza liczba osob na tym forum bedzie ciekawa wyników. Ja tez od jakiegos czasu zastanawiam sie czy nie mam gino (lekko odstajace brodawki, bez oznak swedzenia czy tez nadpobudliwosci - pod wplywem zimna wszystko znika i jest ok, w lustrze tez to nie wyglada najgorzej ale i tak mam watpliwosci ). Pozdrawiam i zycze powodzenia.

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
elemelz,masz dokladnie to co ja,pod wplywem zimna albo dotyku na pare minut suty robia sie normalne anie jakies opuchniete ,to jest poprostu gino,ja mam dokladnie to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
...ku.rwa...tak podejrzewalem...ale lipa...w takim razie trzeba wybrac sie do mojej milej pani doktor i powiedziec jej, ze nie chce byc dziewczynka...w takim razie kiedy uderzamy do lekarza?

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
ja najpierw musze zmienic lekarza bo u mojego jestem spalony,bo ostatnio powiedzialem mu co o nim mysle jak niechcial mi wypisac oslonek,kurna ale to jest tak wazna sprawa pewnie dla ciebie i wszystkich tez,ze jak jest nagle po tylu latach okazja sie tego pozbyc to wale jutro biore moje papiery i zmieniam na innego,moze nam sie uda tego pozbyc,ale by bylo git,bo klata ladnie rozbudowana a przez to kijowo wyglada,bierzemy sie za to!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
...he he dokladnie...klatka spoko...tylko te ostajace brodawy...mam nadzieje, ze ten gel zadziała, ale i tak zaczne sie smarowac najwczesniej za 4 tygodnie (po cyklu)...w ogole ciekawe czy jak bede wcinal clo to nie bedzie to mialo jakiegos negatywnego wplywu na dzilanie tego kremu???...będę musiał zapytac sie o wszystko lekarza - szkoda tylko, ze jakos nie przychodzi mi to łatwo.

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
I jak stosował już ktoś ANDRACTIM???
Jakie efekty???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
moze i ktos stosowal, ale jak do tej pory nikt sie nie wypowiedzial...jesli chodzi o dostep do gelu droga oficjalna to...https://www.sfd.pl/temat172174/...tam masz wszystko napisane...pozostaja zatem tylko drogi nieoficjalne, lub wizyta u lekarza, ktory moze, ale nie musi przepisac ci andractim...pozdro (u mnie po cyklu gino jest prawie niewidoczne, ale i tak zalatwilem sobie skierowanie do endokrynologa

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1826
EleMelZ , Lobo 1 mam dokładnie to samo co i wy . Proszę o informacje jakbyści wiedzieli coś dokładniejszego w sprawie sposobu nabycia żelu . Gdy ja coś się dowiem dam także znać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 346 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14195
A jaka jest roznica pomiedzy lipo a gino ?? Majac troche tluszczyku bardziej jest chyba prawdopodobne chyba lipo, nie ? Takie cos mam chyba od urodzenia (to samo co lobo1 i elementz).Nie bralem zadnych sterydow itp :-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1826
nie mogę tej strony otworzyć ????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na czym wam zależy ?

Następny temat

Ej moze mi ktos pomóc

WHEY premium