SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pozbadz sie ginekomasti bez skalpela ?!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1581
No tak. Ale jakiego teścia zastosować i jaką ilość na 100 gram kremu? Jakie stężenie teścia musi zawierać całościowa masa kremu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5230
i co jakie ten krem dał ci efekty w zwalczaniu tego ***anego gino ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dołączam się do pytania wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14918
i jak tam efekty po tym kremie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 617 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11115
z tego co wiem to znajduje sie tam dwuhydrotestosteron ale nie wiem czy taki idzie dostac nie spotkalem sie jeszcze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1285
Sorry, że odświeżam. Nie chce zakładać nowego tematu, więc odświeże.
miczelx jak długo brałeś nolve zanim zniknęło gino ??? Ja mam gino z wieku dojrzewania, leci już jakis 3 rok. Waliłem juz Nolve 2 miechy z rok temu i wydawało mi sie jakby sie nie zmniejszyło, jednak, porównałem fotke sprzed brania Nolvy i jakby coś ruszyło, ale ciezko powiedziec. Jedno co jestem pewien to jakby troche schudłem Teraz po roku przerwy znowu zacząlem brać Tamoxifen i tym razem mam zamiar go ciągnąc przynajmniej do wakacji. Jeżeli cokolwiek ma ruszyć to chyba po pół roku będe widział ... czytałem w artykułach, że efekty można zauwazyc w ciągu 2 - 12 miesiecy, jednak nie chce mi sie wierzyc, ze jak po 6 miesiacach dalej bedzie to samo, to zmieni sie cos w ciągu nastepnych ... Jeżeli do wakacji nic a nic nie ruszy, to definitywnie przestane brac chemie i juz zbierac tylko na zabieg. Smarowałem ten pieprzony Andractim i kasa wyrzucona w błoto. Już lepiej byłoby przez 3 miechy pobrac Nolve za tą kase ... Przynajmniej bym troche schudł

Zmieniony przez - michel100 w dniu 2009-01-19 15:37:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Stosowanie sermow bez konsultacji z lekarzem to czysta glupota. Nolva to lek starej generacji, jezeli cos bedzie skuteczne to femara, ale powinienes sie udac do endokrynologa a nie walic antyestrogeny na pale. O dzialaniu karcerogennym nolvy slyszales?
Wedlug mnie wybitnie glupio robisz.
Jezeli natomiast masz kiedykolwiek jeszcze ochote na cyklon to pozostaje ci tylko skalpel, wyjdzie predzej czy pozniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
wiem że odpowiedź padła kilka razy na forum ale ...

ile kosztuje taki zabieg?

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
zalezy od kliniki sa takie co za 700 zl robia a sa takie co za 6000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
a względnie tanio i dobrze?

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na czym wam zależy ?

Następny temat

Ej moze mi ktos pomóc

WHEY premium