SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrot na silownie

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
mi służy Cm3 (jabłczan kreatyny) możesz przetestować

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
Kanapki skladaja sie ze zwyklego chleba + maslo + wedlina i czasami pomidor Nie wiem w czym brac gainera na uczelnie Planuje go brac 2 razy w ciagu zajec na uczelni Gainera pije miedzy posilkami w ktorych jem 250g ryzu + 95 g kotleta mielonego z piersi indyka + surowka/pomidor/ogorek Bialko w dni treningowe pije 30 min przed treningem po treningu i przed snem W dni nietreningowe po posilkach i przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
wymieszaj go z woda lub mlekiem i gotowego gainera wlej do bidonu i masz na uczelnie

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Kanapki skladaja sie ze zwyklego chleba + maslo + wedlina i czasami pomidor

Zwykły chleb zamień na chleb typu graham, masło może zostać, jeżeli to nie tłusta wędlina to również możesz ją zostawić. Proponowałbym również dorzucić większą porcję warzyw do tych kanapek, w miarę możliwości oczywiście.

Nie wiem w czym brac gainera na uczelnie Planuje go brac 2 razy w ciagu zajec na uczelni

Najwygodniej byłoby gdybyś dysponował szejkerem i mały pojemnikiem na tą odżywkę.

Gainera pije miedzy posilkami w ktorych jem 250g ryzu + 95 g kotleta mielonego z piersi indyka + surowka/pomidor/ogorek

W jakim celu spożywasz odżywkę węglowodanowo-białkową w towarzystwie posiłków którym praktycznie nic nie brakuje?

Bialko w dni treningowe pije 30 min przed treningem po treningu i przed snem

Jeżeli chcesz robić masę nie widzę większego sensu spożywania odżywki białkowej przed treningiem, bezpośrednio po tym bardziej podana bezpośrednio po jeszcze bardziej napędza termogenezę po wysiłkową, przed snem również nie jest Ci potrzebne. Jeżeli już to bardziej widziałbym je w połączeniu z płatkami owsianymi, rodzynkami i źródłem zdrowych tłuszczy roślinnych. Dzięki temu uzyskujesz szybkie w przygotowaniu, pożywne oraz smaczne śniadanie.

Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania pisz.

Pozdrawiam.

W dni nietreningowe po posilkach i przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Stwórz posiłek z białkiem np. płatki owsiane zalane odżywka białkową z rodzynkami i źródłem zdrowych tłuszczy roślinnych. Jeżeli nie ma potrzeby korzystać z białka, zostaw je z pewnością się nie zmarnuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
Jakie proponujecie cwiczenia na barki? Zawsze mam problem zeby byly okragle Mam slaba czesc srodkowa Zle to wyglada bo jest dziura w srodkowej czesci

Zmieniony przez - EasyDoor w dniu 2011-10-27 20:35:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
na mnie najlepiej działa unoszenie sztangielek w bok. Możesz je wykonywać stojąc lub siedząć. Kolejne to podciąganie sztangi do brody stojąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Nitrobolon II lub Nitrobolon Energizer
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CM3 dawkowanie

Następny temat

czy TREC wyda reswertarol?

WHEY premium