SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po przerwie, co dołożyć do teścia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
1. WIEK:32
2. WAGA:80
3. WZROST:176
4. WYMIARY:
-biceps:38
-klatka:110
-udo:65
-talia:85
5. STAŻ NA SIŁOWNI:12 lat
6. DIETA:
-białko: 3g
-węglowodany: 5g
-tłuszcz: 1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: wiele, testy + deka, testy + tren a/e, meta, wino
8. TRENING: 5dni w tygodniu
9. CEL CYKLU: maa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: susta + tren enan 2.5 roku temu
11. POZIOM BF%: 12
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: na cyklu tak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: stare wyniki
-klata: 140
-martwy ciąg: 160
-przysiad: 150

PYTANIE:
Cześć,
Wracam do treningów po 2.5letniej przerwie. Po roztrenowaniu wszedłem na lekki cykl sam teść enan 500mg/week. Jako że miałem długą przerwę nie widzę potrzeby póki co czegoś dokładać. Efekty i tak już są (a mijają niecałe 2tyg dopiero). Chcę jednak coś dołożyć około 8/9tygodnia cyklu gdy organizm już się przyzwyczai do teścia i nie wiem czy:
1) zamienić enan na cypionat/mix
2) dodać trochę orali meta/oxa
3) dodać tren enan
4) dodać bolda

Myślę też o boldzie ale nigdy nie brałem. Deka mnie mocno podlewała i problemy z sercem/ciśnieniem więc coś mnie tu nie ciągnie do zabaw z aromatyzacją...Z kolei bardzo dobrze wspominam tren enan i jakoś do tego się przychylam.
Cykl masowy chcę pociągnąć 4/5 miesięcy i fajnie byłoby to wszystko jakieś zazębić bez zbędnego zwiększania dawek. Może ktoś doświadczony doradzi ?

when you use a calculator in the gym, your a beast......

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Deka nie podlewa
Podlewa zła dieta
2.5 roku przerwy potraktuj siebie jak byś zaczynał przygodę z saa,jak dasz teraz trena to co później na przebicie?

Po takiej przerwie Lec na samym testo będzie zastój podbije kcal złapie kolejny doloz jak nie chcesz dlugiej deki np npp do tego testa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Organizm ok 8/9 tyg przyzwyczai się do testa?co to za glupoty
Jak jest zastoj manipulujesz kaloriami a ew środek dodajesz na sam koniec zreszta lecąc na teście mozna progresowac i parę miesięcy
A druga głupota..co niby ma dać znaiana estra?test to test
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 199 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2537
Jak od deki miałeś już ciśnienie to od bolda jeszcze bardziej ci wywali. Jak zdrowie? Jak badania ? Jak morfologia? Może wypada się przebadać przed wejściem na coś grubszego. Zmiana estru według mnie nie ma tu sensu. Teść to teść. Dorzucić mastera długiego, pociągnąć parę miechów, później deke dorzucić i robić sobie delikatną wycinkę na lato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Nie koniecznie , bold dla niektórych jest zdecydowanie łagodny w skutkach ubocznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Jak na dece masz problemy z ciśnieniem, to raczej na trenie wcale lepiej nie będzie. Dobry bold u wielu uwala estrogen do zera ( tak było u mnie bóle stawów / ścięgien / chrupanie w kościach itd ), samopoczucie tragedia, do tego bardzo mocno zagęszcza krew co też pozytywnie na pewno nie przełoży się na ciśnienie. Manipuluj kaloriami, nic więcej nie trzeba, więcej środków wcale nie znaczy lepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót po kilkumiesięcznej przerwie.

Następny temat

Pierwszy cykl , Walenie, Ból serca, HELP

WHEY premium