SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl , Walenie, Ból serca, HELP

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1041
1. WIEK: 27
2. WAGA: 73
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2
6. DIETA: 3000
-białko: 3g
-tłuszcz: 1.5g
-węglowodany: reszta
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: pierwszy cykl
8. TRENING: Klata-bic / plecy-tric / nogi-barki / wolne / trening/ trening /trening /wolne /wolne
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 16
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry, badania przed cyklem, jedyne bilirubina trochę wysoko możliwe przez infekcje

Witam,

Jestem po 2gim strzale enan 250 e5d. Ostatni strzał był w czwartek, wszystko było ok aż do dzisiejszej nocy.

Kładę się spać, serce nagle zaczyna walić jak młot, silne bicie, tętno raczej w normie, nie mogę zasnąć słabo się poczułem, lekki ból ucisk okolice mostka i pod, po środku, uczucie jak by "bolało serce". Wpadłem w panikę, zadzwoniłem po pogotowie, zrobili mi EKG, Ciśnienie, Cukier.
Wszystko OK odesłali do domu ale cały czas czuje jak mi serce wali, jak by miało zaraz stanąć ,lekki ucisk pod mostkiem i nudności, jestem zamulony.
Byłem na treningu ,poszedł super ,pod koniec zrobiłem 20min cardio, kondycja nie z tej ziemi, ale nic nie pomaga.
Dopiero po obiedzie łyknąłem czosnek i magnez ,nadal "wali" ale trochę mniej słabo się czuję nadal ucisk pod mostkiem. Mierzyłem ciśnienie, w normie.

Jutro lecę do doktorka po badania krwi, bo tu gdzie mieszkam potrzebne jest skierowanie.
Podobną sytuację miałem po 1.wszym strzale, ale po 2 godzinach i siłce przeszło. A teraz utrzymuje się od wczorajszej nocy.
Zauważyłem też, że dzisiaj pomniejszyły mi się jądra.

Dieta dopięta na 110%.
Suple: Wit C 3g, Omega 3 25ml dziennie, Cynk 30mg, Multiwitamina lub B complex. Kreatyna mono ,cytrulina, beta po 5g.
Straszne uczucie głodu ,podbiłem kalorie z 2700kcal na 3000kcal bo waga stoi, i pewnie jeszcze będę musiał podbić.

Czy takie akcje są na cyklu normalne czy raczej muszę zacząć się już martwić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Dokładnie , jeżeli sam sobie nie poradzisz to wybierz się do lekarza . Te czasy , że ktoś leczy się u psychiatry to czubek już dawno minęły .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11581
Badania przed cyklem robiłeś jakieś?
Morfologia
Tarczyca
Lipidogram
Ciśnienie sprawdzałeś? Serducho badałeś kiedykolwiek i czy takie sytuacje sie zdarzały wczesniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 201 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2599
Podstawa to zrobić badania morfologia, Ob, crp, alt, ast, lipidogram. To taka podstawa by zobaczyć czy wszystko ok. Odnośnie jąder to tak szybko by ci nie zmalały ;) Za dużo sobie wkrecasz, problemy, które opisujesz mogą mieć podłoże psychiczne.tesc to tylko teść. Naturalnie masz go we krwi, zastrzykiem zwiększasz jedynie jego ilość w krwi. Po dwóch strzalach zmian zdrowotnych na pewno nie odczujesz. Możliwe też że możesz mieć uczulenie na olej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
wrzuc wyniki badań sprzed cyklu
a z jądrami sobie wkręcasz


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2021-11-07 19:11:06

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1041
Z jądrami jednak sobie wkręcam.
Czuje się jak bym miał zaraz zejść ;/ Ciśnienie 132/80 Tętno 110 .









Może z towarem coś nie tak? Ogólnie AlphaGen 300 z datą z końca września 2021


Zmieniony przez - Armkas w dniu 2021-11-07 20:06:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 201 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2599
Trochę w morfologii poparane. Trzeba by powtorzyc badania i skonsultować z lekarzem. Bilirubina podwyższona.hormony, tarczyca ok. Infekcji żadnej nie załapałes? Nie czujesz się osłabiony ospały?


Zmieniony przez - Chłop w dniu 2021-11-07 20:16:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1041
Zgadza się ,ogólnie badanie sprzed 2 miechów. Doktor rozbiła mi Bilirubinę na inne badanie i prawdopodobnie infekcja lub alergia bo z zapchanym nosem chodziłem.





Zmieniony przez - Armkas w dniu 2021-11-07 20:28:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
czyli nie masz badan przed samym cyklem zrobionych ?bo przez 2 miesiace to mogło wszystko diametralnie się zmienić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1041
Nie mam przed samym cyklem myślałem ,że te starczą. W każdym razie jak najszybciej postaram się ogarnąć nowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11581
Chłop
Trochę w morfologii poparane. Trzeba by powtorzyc badania i skonsultować z lekarzem. Bilirubina podwyższona.hormony, tarczyca ok. Infekcji żadnej nie załapałes? Nie czujesz się osłabiony ospały?



Zmieniony przez - Chłop w dniu 2021-11-07 20:16:09


Ja sam w swojej morfologii czesto mam limfocyty w gornej normie, nawet jak sie czuje sie super, od conajmniej kilku lat i nie doszedłem od czego tak moze byc.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Miałem/mam identyczne objawy które miały podłoże w nerwicy/stanach lękowych które rzutowały na serce. U mnie temat trochę bardziej złożony bo miałem też problem z wysokim hematokrytem, co wcale nie pomagało, po 2 upustach krwi bóle w klatce jak również takie nie równe przeskoki ustały, ale jak tylko zaczynałem myśleć o jakichś problemach od razu serducho zaczyna mi mocno walić i ciężko było mi np. zasnąć bo tak łupało, często się przez to też wybudzałem i tu się zaczynało błędne koło, serducho łupało, ja ciągle o tym myślałem co powodowało u mnie lęki i pogorszenie sytuacji i ciężko mi było wyjść z takiego stanu... EKG w normie, echo serca w normie nic nie wskazywało u mnie na problemy z sercem, a mimo to stany jak przed zawałem serca. Leki które dostałem od psychiatry dopiero teraz zaczęły działać ( długo się wkręcały ) i jest o niebo lepiej, serce się już sporo uspokoiło, ja wyluzowałem, przestałem o tym już myśleć i jest o niebo lepiej, czasami mam jeszcze lekkie skoki ciśnienia jak zaczynam się denerwować, ale puki co schodzę z bomby więc mam nadzieję że uporam się z tym wszystkim i za kilka miesięcy zapomnę o problemie, musisz kolego mocno wyluzować, jesteś dopiero po drugim strzale więc kox nie zdążył nic namieszać w organizmie, przeanalizuj sobie swoje życie czy towarzyszy Ci duży stres/nerwy i postaraj się to wyelminować, jeśli nie będziesz sobie z tym radził udaj się do psychiatry po leki uspokajające, kontroluj również ciśnienie bo to bardzo ważne. Ja dostałem od kardiologa Propanolol który też uspokaja serce, reguluje jego pracę, obniża puls i ciśnienie. Wcześniej mój puls spoczynkowy wynosił praktycznie cały czas 100-105, teraz między 65-80 zależy od dnia i stresu, ale jest o niebo lepiej. Twoje objawy wskazują na nerwicę, tak że warto to przeanalizować. Pozdrawiam i zdrówka życzę.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót po przerwie, co dołożyć do teścia

Następny temat

Vertex Turanex 10mg

WHEY premium