SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do formy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156
Po 2 latach przerwy chciałbym powrócić do formy i mam pytanie czy można od razu zrobić sobie cykl kreatynowy ? Gdy ćwiczyłem 2 lata temu miałem już 2 cykle.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
niee zacznij od act ok 4-6 tygodni pozniej jakis split na 4 tyżnie i dopiero porzadny cyklon na krecie, szkoda "materialu"

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156
jakoś nie mam przekonania do splita ... zależałoby mi na szybkim nabraniu masy ... czy spadki po krecie byłyby takie same gdybym ją zaczął brać teraz lub za te 2 miesiące ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62174
To dobrze,że nie masz przekonania do splita.Jednak poczekaj z kreatyną,do czasu gdy Twój organizm będzie w lepszej kondycji,bardziej wytrenowany około 4-6tyg.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156
to przy okazji zapytam czy tymczasowo zamiast carbo po treningu moge brać dextroze :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62174
W jakim celu?Pytam,ponieważ jedno,jak i drugie to niepotrzebny syf.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
odstaw suple, po przerwie tak dłuiej organizm swietnie zareaguje na trening i dibra diete, szkoda teraz pchac suple

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156
ja naprawde mam sporo do nadrobienia ... po chorobie ... teraz to wstydze sie ubrać koszulke bez rękawów ... liczyłem na to że pamięć mięśniowa + dieta + białko + kreatyna zdziała cuda w 2 miesiące

Zmieniony przez - nowy6789 w dniu 2013-05-09 21:49:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62174
To Ty jeszcze wierzysz w cuda?Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156
no może nie cuda ale szybki powrót do formy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
masz od nas konkretna odpowiedz i poradę,, zrobisz jak zechcesz

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening wg Lafay`a po 10 latach picia piwa:)

Następny temat

Chcę mieć kaloryfer co robić ??

WHEY premium