SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do formy.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 833

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

BF: ~25%, mezo/ektomorfik

Wiek

25

Waga / wzrost

90kg, 192 cm

Staż treningowy

3 lata sztuki walki, 6mscy - siłownia

Cel cyklu

ogólny rozwój sylwetki

Stosowane już wcześniej suplementy

Kreatyna mono.

Stosowane wcześniej spalacze

Nie stosowałem.

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Jedynie do uzupełnienia braków w diecie.

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

2:4:4 kcal ( 1,6gB / 3,8gW / 1,5gT )

Przewidziane finanse na cykl

200zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Witam,

Chcę wrócić do dawnej formy czyt. na nowo się usportowić. Jakiś czas temu przebyłem uraz łokcia, przeszedłem roczną rehabilitację i wracam do sportu.

Dietę prowadzę, mam, jem, nie oszukuję. Braki uzupełniam suplementacją.

Proszę Was o doradzenie jakiegoś stacku. Brałem już mono nie byłem zadowolony. Teraz chciałbym uderzyć w coś ciekawszego.

Sugestia z mojej strony:
1. Mam dostęp do STORM 840g & SHOCK 820g za 200zł,
2. Nitrobolon II, S.A.W., CM3 za 170zł
3. Assault + Recover lub Re-con za 150zł

Czy z tych 3 opcji jest coś godnego uwagi?
Liczę na pomoc z Waszej strony!

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ile juz czasu trenujesz po kontuzji?
ogólnie kazdy z zestawów ok - tylko czy nie za wcześnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Po kontuzji miałem dwa lata przerwy od sportu, w tym liczę rok rehabilitacji. Ćwiczę teraz miesiąc !regularnie!, wcześniejszych wybryków nie liczę jako treningu.

Co do "wcześnie" to trochę zbyt płynne określenie. ;)

Jeśli chodzi o te trzy - rozumiem, że jakościowo od siebie nie odbiegają? Jeśli nie to wolę 50zł na kwiaty dla kobiety wydać i kupić Muscle Pharma. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402481
ja bym został przy samej krecie na razie jak nie chcesz mono to sprobuj wymienione przez Ciebie cm3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Jakieś uzasadnienie wincol? Nie chcę być upierdliwy, ale po prostu chcę zrozumieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402481
spoko
osobiscie to by mi wystarczylo,
suple przed treningowe dla mnie bez wiekszego znaczenia, (choc czasem lubie cos przetestowac )
chyba ze masz problemy z koncentracja, ciezko pracujesz i czasem ciezko bywa z checiami po ciezkim dniu itd. to oczywiscie inna sprawa, wtedy sie przydaja, ewentualnie kofa w tabl/kaps. jezeli zalezy nam jedynie na pobudzeniu

Zmieniony przez - wincol w dniu 2014-01-25 22:30:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Z koncentracją na razie nie ma problemów, ale osobiście korci pompa bo nigdy czegoś takiego nie brałem. Może ewentualnie sam Storm? Z tego co pamiętam ma jakiś NO-booster w środku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402481
jezeli tylko/glownie lepsza pompa to samo argi moze sproboj,
chlopaki bardzo chwala ta np.
https://sklep.sfd.pl/BIG_ZONE_Pure_arginine_powder-opis26978.html

ja ostatnio to testowałem i tez fajnie wypadlo

https://sklep.sfd.pl/Iron_Horse_Double_Impact-opis29726.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Nie tylko sama pompa, ale po postu zastanawia mnie ten efekt stąd pomysł zakupu jakiegoś stacku. Jak mówiłem, generalnie chcę się ogólnie rozwinąć i powrócić do czasów świetności dlatego też myślę o kreatynie.

https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Creatine_Beta_Alanine-opis28079.html

Może ewentualnie to? Jest i B-alanina i Kreatyna.. Pytanie tylko jest z tej beczki. Mogę pójść w mono raz jeszcze, to nie jest większy problem, tylko czy między takim dwuskładnikowym suplementem a takim pokroju Storm będzie odczuwalna różnica? Póki mam dwa etaty to pytam.


Zmieniony przez - Kogaion w dniu 2014-01-25 23:00:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402481
kreta ok,
przed treningówki to jak juz pisałem, czasem mily dodatek..
z wymienionych przez Ciebie Shock albo Assault,
co do staków jak Storm imo bez sensu wydana kasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Podziękowałem SOGiem. :) Dzięki za pomoc! Ostatnie pytanie: Assaulta brać w dnt ze względu na kreatynę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Symulator wzrostu

Następny temat

Man GAME DAY 250g VS GASPARI SUPER DRIVE 240g ??

WHEY premium