SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5211
Witam wszystkich.
Mam do was wielka prozbe o rozpisanie treningu. Po 2 latach postanowilem wrocic na silownie na razie w domowych warunkach mam laweczke,sztange,hantle i drazek. Kiedys cwiczylem 3 lata ale musialem wyjechac do pracy za granice i teraz postanowilem zaczac cwiczyc w domu a po 3 albo 4 miesiacach zapisze sie juz na silownie. Moj wiek to 20 lat i mam pytanie czy na powrot moge juz cwiczyc na mase czy na poczatku sama sila ? i jak ktos mi rozpisze dobry trening oczywiscie odwdziecze sie sogiem

świat zmienia mnie na tyle na ile ja go zmieniam !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
Troche się leniwy zrobiles? Raczej nikt Ci nie napisze planu za Ciebie, zwlaszcze ze nie mozesz dac soga :P

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5211
Nie zrobilem sie leniwy nigdy nie rozpisywalem treningu sobie gdybym wiedzial jak mam go rozpisac to dawno bym to zrobil samemu a nie zasmiecal forum ! Jesli nikt nie napisze to nie napisze trudno sie mowi w temacie jest prozba jesli ktos mi go napisze to spoko jesli nie to nie. A co do soga myslalem ze moge dac jesli nie to przepraszam za blad.

świat zmienia mnie na tyle na ile ja go zmieniam !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Mi się napisać nie chce w szczególności że jest po 1 w nocy :) Ale zajrzyj tam:
https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW-_TRENING-t401012.html na pewno znajdziesz coś dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5211
.

Zmieniony przez - MadStyle w dniu 2009-08-04 21:52:49

świat zmienia mnie na tyle na ile ja go zmieniam !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to jest dobry trening?

Następny temat

HST plan do oceny

WHEY premium