SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powoli do celu by Slayerek (pod. s.25)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
tzn to nei jest jakas tam mega redukcja;) tu tylko rozchodzi sie o pas :) co do wagi praktycznie sie nei zmienia a pas leci wiec mysle ze jest dobrze :) (venoma jeszcze nie zaczelem i mam tylko polowke wiec bez strachu :D ) a chodzi mi o estetyczna sylwetke abym mogl dalej biegac i smigac na rowerze bez jakiejs znaczenj straty dynamiki :)
co nie znaczy ze wieksza lapka i klatka by sie przydala ;] jak pisalem wczesniej



co do rowerka to robie tylko po treningu :)
w dni bez treningu biegam wlasnie

ps2 :) massacra powoli mi sie konczy ;] wiec nie jest zle )
ps3 cos polecisz odnosnie pytania z lapkami i klatka ( gora szczegolnie) ;] nie chodzi mi o sile a o nabranie "maski" - powieksznie obwodu aby wygladalo jako tako



Zmieniony przez - slayerek01 w dniu 2008-07-12 20:57:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Co do klaty i łap to jest tyle sprawdzonych treningów, że szkoda coś więcej pisać.

Klata: sztangielki na skosie, płasko i podobne eksperymenty. No i 2 treningi tygodniowo - system ciężko - lekko, mniej serii każdorazowo.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-07-12 21:02:14

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
oki postaram sie porobic 2 razy tygodniowo lekko-ciezko :) zobaczymy jak to bedzie thx ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Ale wtedy trzeba cały trening przemyśleć, nie jeden element. Żeby się wszystko zazębiało.

Dlatego jak już się decydujesz to znajdź plan tego typu i ciągniesz póki są efekty.



Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-07-12 21:08:52

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
oki narazie koncze to co rozpoczete zostalo zrobie troszke przerwy i zlapie sie za nowy planik z naciskiem na lapki i gorna czesc klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
dowale troche fotek co ostatnimi czasy jadam:
probka cs i szamka









Zmieniony przez - slayerek01 w dniu 2008-07-16 15:40:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
ostatnie treningi tak jak w rozpisce tylk oze powtorzenia all po 8 z stalym ciezarem ;] z pasa zlecialo :D waga troche tez poelciala.. ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Jak tam klatka, cos sie rusyzlo w tym temacie?

Knife ja amator jestem jaki tam 3-boj Nawet martwego ciagu nie robie. Szanuje swoje stawy i duze ciezary odpadaja
Wiem, ze sily nie zbuduje w miesiac(jakies 3 miechy by sie przydaly i dluzej), ale jestem na razie zadowolony z rezultaow.Srednio duze partie sila ok 10-12kg do przodu male 5kg. Moze dlatego, ze wczesniej oszczedzalem sie i machalem mniejszymi...


Zmieniony przez - Maniek_M w dniu 2008-07-25 23:41:31

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
ogolnie juz skonczylem masacre bo bylem jakis przemeczony nei dokonczylem 3ciej puchy, a na podsumowanie narazie nie mam czasu, ogolnie duzo sie nei zmienilo od tego przed mala redukcja oprocz tego ze z pasa zlecialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
A pompki na krzeslach robisz, czy sobie odpusciels

Niech masa bedzie z wami ....:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cm3 i Gain Bolic 6000

Następny temat

jak łaczyc stroma i shocka

WHEY premium