SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiększona prostata a testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
Tj. pisałem wyżej pojadę jeszcze 2/3tyg redu. Ile jeszcze uda mi się zrzucić to zrzucę, a i tak obecna forma jest już dla mnie satysfakcjonująca.

Prostata o dziwo wyszła w normie. Na USG wykazało pogrubioną ściankę pęcherza moczowego oraz powiększony gruczoł prostaty. Z tym że od kiedy pamiętam, od małego dzieciaka zawsze latałem często do WC. W szkole co przerwę musiałem lecieć do kibelka bo jak nie to trzeba było palec podnosić na lekcji. Także może nie tyle jestem podatny na rozrost prostaty, co na zgrubienia ścianki pęcherza.

Poprosiłbym Was tylko o pomoc w ułożeniu odbloku. Jednak po półtorej rocznej bombie ciężko będzie wejść na normalne obroty, tym bardziej, że już teraz na redu czuję się jak zbity pies. Jak ruszyć z HCG żeby LH poszło do góry? Co zapodać żeby dodatkowo nie obciążać prostaty. Myślę, że prolki i e2 nie ma sensu już regulować,niewiele powinno się zmienić przez 3tyg... ewentualnie jc mogę delikatnie zbić prolke 1/4tabsa dostinexu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
To wyszła w normie czy jest powiększona ? Estro musisz pilnować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
PSA w badaniach krwi wyszło w normie. Na USG niby gruczoł powiększony uciskający pęcherz moczowy. Byłem kiedyś u dwóch urologów (3-4lata temu) i nie zwrócili uwagi na przerost prostaty, mimo iż byli to czołowi urolodzy z Poznania ze sporym doświadczeniem i kilkuset pozytywnymi ocenami na znanymlekarzu. Sam nie wiem co o tym myśleć. Po odbloku wykonam jeszcze raz badania i pojadę do lekarza, niech się tęga głowa głowi :-%
A co Ty Elite sądzisz o tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Może rzecz jest nie tyle w samym przeroście - taki twój urok i genetyka - co po prostu w pobudzeniu tego gruczołu przez androgeny, które ładowałeś i to powodowało problemy z oddawaniem moczu.
Nam tutaj daleko do wiedzy urologów w tym temacie i nie ma co na siłę szukać rozwiązań problemu, który być może nie jest problemem sam w sobie, a tylko pewnym pobudzeniu tej przypadłości genetycznej. Po co mamy teoretyzować dalej, kiedy kto inny będzie wypisywał recepty na coś, kiedy sam leczyć się nie będziesz środkami od dila

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
Hehehe no jasne masz rację myślałem, że dla niektórych tutaj, w tym oczywiście Cb %) te tematy nie będą zagadnieniami z medyny nuklearnej i fizyki kwantowej

Faktycznie zostawmy może tą moją nieszczęsną prostatę w spokoju :)
Poczytam na temat odblokow po długich cyklach i rozpiszę coś tutaj. Najwyżej mnie poprawicie.

Czy mogę stosować tribulusy testosteronu? Czy one również mogą wpłynąć negatywnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Wymyślać teorie mogę cały dzień, ale ani nie mam dostępu do USG, ani nie wypiszę ci recepty, do tego większość teorii już ci opisaliśmy tutaj, więc już dalej nie będę fantazjował jaką jeszcze magię można czynić.
Nie otrujesz się tym tribulusem, ale mi by było szkoda kasy i jeśli coś nie ma oczywistych benefitów i udowodnionego działania, to już wolę nie wcinać więcej tabletek i prochów.
Rozpisz co tam myślisz zrobić z tym odblokiem i się poprawi jak coś będzie nie tak.
1

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
Później napiszę, tylko póki co zagłębiłem się w lekturę
A powiedz mi wybiegany czy jest sens zapodać metformine albo slina na odbloku. Myślałem tutaj o skromnych 4-5 jednostkach przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Nie wiem co to "slina". Wiem co to ślina
Metformina w odbloku nic nie pomoże. Jak masz problemy z cukrem, albo wrażliwością insulinową, to wtedy ma sens. Za metforminą to już szybciej bym się oglądał w sytuacji kiedy ciągniesz masę ponad wszelki rozsądek na mk677/GH to wtedy można myśleć.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
wybiegany
Nie wiem co to "slina". Wiem co to ślina
Metformina w odbloku nic nie pomoże. Jak masz problemy z cukrem, albo wrażliwością insulinową, to wtedy ma sens. Za metforminą to już szybciej bym się oglądał w sytuacji kiedy ciągniesz masę ponad wszelki rozsądek na mk677/GH to wtedy można myśleć.


Chyba chodzi o insuline... co w mojej ocenie darowalbym sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Absolutnie. Niech się nią bawią ludzie którzy ważą 2x tyle co my, albo przede wszystkim chorzy. Gra nie warta świeczki

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Epi +proviron

Następny temat

Jaki pierwszy „bezpieczny” cykl?

WHEY premium