SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prostata

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słuchajcie ostatnio miałem dziwne objawy bólu w podbrzuszu byłem na usg i sie okazuje ze moja prostata jest powyzej normy (powinna byc ok 50 ) ja mam 64X34.narazie byłem z tym u lekarza ogólnego a na 21 mam wizyte u urologa.Ogólny mi powiedział ze prawdopodobnie jest powiekszona z uwagi na stan zapalny.No i co ja teraz biedny mam poczać:)to jeszcze nie wszystko zbadałem sobie poziom testosteronu i mam za niski bo 229:(Teraz pytanie jak myślicie czy moge sobie przywalić np strzał tescia zeby podwyzszyć ten poziom???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zylak powroza nasiennego taa to chyba to ale pan doktorek mi powiedział ze to nie grozne ale jak sie nie chce być bezpłodnym to nalezy to zoperować ale ja wsumie poco jak i tak juz jestem bezpłodny...
meta to jak lejesz to zamykaj oczy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
mysle, ze wiekszosc w tym dziale ma prostate tej wielkosci, a nawet grubo wieksza a co do poziomu testosteronu to mozesz sobie zapodac clomid albo nolve a nie testosteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a powiedz mi ten poziom testosteronu jest bardzo zanizony????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
a skad mam wiedziec.. same cyferki nic nie mowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Tak seba przywal sobie tescia ****a idziesz sie leczyc na cos co spowodował testosteron ale twoj mozg jeszcze o tym nie wie i dalej pytasz czy cos ukluc w dupe???
Jezeli robiles badania to do tych 229 podaj norme z kartki ktorą otrzymałeś (chyba).

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
229ng/dl lekarz ogóleny mi powiedział ze to mzoe być zapalenie spowodowane nie wyleczona infekcja.Dzisiaj zapisałemn sie prywatnie do urologa wiec bede wiedział wiecej po 20 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Ok ty masz 229 ale jaka jest norma?Masz tam gdzies napisane czy tylko ci powiedział ze masz taka wartosc bo nie moge zaczaić.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no norma jest dla mezczyzn w wieku od 20 do 49 245-1600 ng/dl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
haha chyba gdzieś ostatnio w jakimś poscie dziwiłeś się ze że koks może spowodowac raka prostaty nawet.
Nie no pomysł z szotem testa zayebisty-chcesz oszukać samego siebie czy lekarza poza tym gruczoł jeszcze zwiększy swój rozmiar po tym szocie

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Seba ty jestes na czy po cyklu?Jezeli po to robiles odblok?Jezeli robiles to jaki oraz jaki miales cykl i kiedy.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cykl miałem jakieś 4 miesiace temu (etety miałem robione usg i prostata była w normie) propenic 300mg/tydzień superanabol 300mg/tydzień odblok 24 tabsy clomidu cykl miał 8 tygodni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zrobic na cyklu gdy jest sie chorym...??!!!!

Następny temat

my first cycle

WHEY premium