SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"prostata" przy mecie ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 124
Mam pytania czy wczasie brania mety penis nie staje az do odblokowania sie ? Bo tak slyszalem :) tzn. koledzy mnie nastraszyli i nei wiem czy im wierzyc czy nie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
polecam uzywanie wyszukiwarki przed zadaniem pytania

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
wypełnij ankiete to sie dowiesz czy to prawda czy nie

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 124
Macie jaks manie na tym punkcie ?? ankiety? wyszukiwarki?
proste pytanie ktore nie sprawia najmniejszego klopotu w odpowiedzeniu na nie. No ale bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
to by wszyscy polacy byli impotentami lool
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ankieta to nie nasza mania tylko regulamin działu


a po drugie to chyba sie pomyliles w temacie. bo jesli pytasz o to czy po mecie nie bedzie si drygal to miales na mysli impotencje a nie prostate heh

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatnio sie dowiedzialem od kolegi z doswiadczenia nie tylko jego ze po boldenone jest sie bardzo podatnym na to zjawisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Gregor moge zdać relację z przed pół godziny - wszystko działa jak należy na boldenonie :)

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
... a przyjęte jest, iż boldenon nie ma aż takiego "smiertelnego" wpływu na libido jak np. deca. Ogólnie tego typu srodki nie są dla mnie, szybko łapie owego sajda, takze na razie odstawiam deki, bolki itp. lecz jest jeden problem w całym cyklu wyraznie brakuje mi jeszcze jednej silnej substancji anabolicznej a za bardzo nie ma nic sensownego aby dorzucic jeszcze poza nandrolonem i boldenonem hmmm... jakieś pomysły ??

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2007-04-05 23:58:39

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Haha trena zapewne - mam Cie koksie. Dużo lepiej długie estry działaja na mnie w połączeniu z Ari. Raz, że woda i tłuszcz same schodzą, to libido non-stop. Może to będzie kluczem dla Ciebie.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Tren nie nadaje się na połaczenie z testosteroenm przy okresie stosowania 12-16scie tygodni, 6 - max 8 tygodni owszem, ale jak dla mnie krótkie estry nigdy nie będą substancjami bazowymi w długich cyklach z oczywistych wzgledów, natomiast deca, boldenon pasowałby wyśmienicie, tyle ze deki boje sie bo libido mi spada o jakies 30-40% podczas cyklu a po cyklu są problemy z odblokowaneim - bynajmniej taki mialem problem, boldenonu boje się gdyż nie jest to dla mnie srodek wystarczajaco zbadany, troche mnie jeszcze zastanawia możliwośc teratogennosci, po prostu nie jestem przekonany do konca czy aby na pewno nie dotyczy to meżczyzn.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który tydzień???

Następny temat

odblok

WHEY premium