SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powakacyjny powrót do formy.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przez rok zjadles tyle kretki?
spoko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Figo dziękuję za podrzucenie pomysłu lecz generalnie wolę brać te dawki w rownym odstepie czasowym, jezeli przed treningiem wezme storma i zaraz po treningu wezme mono to to mono po treningu poleci do nerek bo bedzie nadmiar kreatynki Ale mimo wszystko dziekuje za rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4739
a ile miales odstepu od ostatniego cyklu z kreatyny ??


i co do tego mutant massa czy tez innego gainera to jesli bedziesz dobrze jadł to jest on Ci zupełnie zbedny i nie musisz wydawać kasy jeśli nie masz ;)

Zmieniony przez - PanTomasz w dniu 2008-08-16 22:47:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Dudek- przez ponad rok, ale swoj staz licze od roku bo to co bylo wczesniej to nawet tego nie zaliczam bo nie mialem wtedy ejszcze zielonego pojecia o kulturystyce, łącznie bawie sie w przenoszenie żelastwa może z półtora roku z tego rok juz tak ambitniej lecz male przerwy kilkudniowe i popijway były, ale mam tendencję do szybkiego powracania do formy gdyż sprawdziłem już to na sobie i liczę że jak się przyłożę to za 2 miesiące będą bardzo zadowalające efekty pozdrawiam serdecznie


Pan Tomasz - Przez to półtora roku naczytałem się tyle o wszystkim w tym o kreatynie że nie musisz się martwić, wiem że trzeba robić odstępy między cyklami Ostatnią brałem ponad miesiąc temu
Co do jedzenia to jem za trzech mimo ze po mnie nie widac

Zmieniony przez - Playa4Life w dniu 2008-08-16 22:49:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Dieta:
Nie mam określonej Makarony, ryże, piersi z kurczaka, jajka, sery, nabiał, ogólnie domowe jedzenie


lepiej nad tym popracuj, zajrzyj do działu "Odżywianie" bo możesz być rozczarowany efektami swojego cyklu.

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Spoko, spoko, staram sie jesc jak najmniej tluszczy, słodyczy i g*wien typu kfc, mak, kebabiksy itp od jakiegos czasu nie pije tez mleka ze wzgledu na laktoze bo troche sie o tym naczytalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Jem duzo bananow, troszeczke rodzynkow czasem podjem, glownie makarony, ryze, piersi z kurczaka, jajka, ryby, warzywa, owoce, platki owsiane(ale jak juz je jem to msuze z mlekem )....

Zmieniony przez - Playa4Life w dniu 2008-08-16 23:09:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
staram sie jesc jak najmniej tluszczy

tłuszcze akurat w diecie też są potrzebne, wszystko oczywiście w odpowiednich proporcjach. Radzę jednak zajrzeć do "Odżywiania" poczytać chociaż trochę.

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Nie napisałem że nie jem ich w ogolę, napisalem ze staram sie jesc jak najmniej Zdaję sobię sprawę że powinienem jeść w proporcjach węglowodany 6-8g, białko 2,2g , tłuszcze 1g Jednak mimo wszystko zajrzę do działu odżywiania, zawsze warto poszerzyć swoją wiedzę Pozdrawiam serdecznie Przymszy

Zmieniony przez - Playa4Life w dniu 2008-08-16 23:16:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Ty już chyba miałeś wcześniej konto inne na tym forum? Mam racje?

Ręce które ćwiczą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hmb pomoże w redukcji tkanki tłuszczowej u kobiety?

Następny temat

Doładowanie

WHEY premium