SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje Pomocy

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14099
Za tydzień kończe trening siłowy na wyciskanie na klate,robie go juz 5 tydzień i powiem szczerze ze juz ostatnie 2 tygodnie,niemam całkowicie siły,ale mniejsza z tym ostatni tydzień jakoś go wytrwam !po następnym tygodniu na koniec tego treningu chce zrobić sprawdzian wyciskaniu ,i cały czas mnie tu jedna rzecz martwi ile zrobić sobie odpoczynku ? myślałem zrobić tak z 4 dni i jazda na siłownie wyciskać ?czy te 4 dni nie będzie za mało lub za dużo,chodzi o to,aby mieśnie troche odpoczeły,ale nie zastygły !druga sprawa ile czasu ogólnie zrobić przerwe od siłowni po tym treningu ? myślałem zrobić 1 tydzień cały ,a drugi tydzień letki trening ? Dziękuje za porady,i proszę,aby wpisywały się osoby mające jako taki staż i znają się na rzeczy ! Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
ja bym zrobil tydzien wolnego od silowni i tydzien treningu regeneracyjnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Ja robie po ciezkim cyklu na sile lub mase tydzien przerwy bez silki, a pozniej nowy plan i ogien na maxa, co do sprawdzania to mi wystarcza 3-4 dni odpoczynku i klade sie pod rekord ale to juz sprawa indywidualna aczkolwiek mysle ze 4 dni trzeba dac na regenerke i odpoczynek.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3211
Ja bym zrobil sobie wtedy ze 2 treningi takie lzejsze, zszedl z ciezarow po prostu i potem sprawdzian na kolejnym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Przed sprawdzianem tydzień przerwy będzie oki. Po całym cyklu(łącznie ze sprawdzianem) zrobić 2 tyg wolnego od siłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
zrob tyle az nauczysz sie kozystac z wyszukiwarki ku**a juz trzeci post na ten temat w tym tyg ile mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14099
Czaruś jesli ci przeszkadza temat ,to po co się tu wpisujesz ?

Zmieniony przez - mario p w dniu 2007-12-06 13:59:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
zebys nastepnym razem poszukal zanim zaczniesz temat
i prosze nie Czaruś tylko Czarek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
5 dni i max sobie wycisni. A nastepny cykl ja mysle gdzies za 2 tyg.
Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE!! Prosze o odp

Następny temat

Nowy planik

WHEY premium