SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna szybka odpowiedź>>>>>>>>>>>>>>>>>

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
Jem około trzech tygodni Xpanda z CP.Chciałbym dzisiaj się wybrać na saune tak na 30min, ale nie wiem czy mi to nie zakłóci cyklu na tych stakach ?Więc ..... co mam robić .... ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Wg mnie spokojnie mozesz isc.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
sauna jest zaje.bista sam często chodze i nie patrze sie czy jem krete czy cokolwiek innego .. bez sensu co niby miało by ci zaszkodzić ?!

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4304
Wypacasz wode ktora akurat teraz nachodzisz. Wiec swiadomie zmniejszasz to co chcesz powiekszyc. Szerokiej drogi z takim mysleniem. Sauna ok jesli nie jestes na jakims cyklu ktory Cie nawadnia i pompuje miesnie.

Daleko od bezczynnosci!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
no właśnie też tak myślałem że bedzie to troche szkodziło na cyklu..Ale mysalem że na tych stakach siętak wodo nie podchodzi jak na monowdzianie ,więc myślałem że moge iść ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Arveg - a ile on tej wody wypoci, ja bym nie podchodzil tak do tego. Idac tym tokiem myslenia bedac na masie nie moge pograc w pilke bo jeszcze pozbede sie podskornej wody tak ?! jesli pojdzie podczas cyklu raz na saune to nie powinno mu sie nic stac i nie powinien miec zadnych spadkow. Takie jest moje zdanie

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4304
nie wiem przemysl to sobie autorze ja na cyklu z kreatyny lub z saa to na pewno bym sie na saune nie ruszyl. Z miesiac po cyklu to mozna isc ale na cyklu na pewno nie!! Ale to jest moje myslenie i moze nie jest ono prawdziwe . Moim zdaniem robienie masy a bycie na kreatynie to jest roznica. Mase robisz przez wiekszenie kalorii czy to dieta czy odzywkami zas kreatyny i no-boostery powoduje spore wpompowywanie wody dlatego ja na kreatynie lub np.nitrbolonie odradzam zas na typowej masowce jak chcecie to chodzcie!!

Daleko od bezczynnosci!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
"Mase robisz przez wiekszenie kalorii czy to dieta czy odzywkami zas kreatyny i no-boostery powoduje spore wpompowywanie wody"
Czyli wg ciebie wpieprzanie krety nie ma nic wspolnego z robieniem masy ?
I jeszcze jedno chcialbym zeby sie wypowiedzial ktorys z adminow w tym temacie.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
właśnie niech się wypowie ktoś na ten temat jeszcze,może bardziej zorientowany..Ja kiedyś słyszałem że sauna jest dobra jeśli chodzi o branie kreatyny,ponieważ wypaca się toksyny które hamują działanie kreatyny i łapanie masy,mozna chodzić na saune,ale nie za często...Podobno na saunie przez 30 minu pali się około 400kcal i około 0.5 litra wody..Należy uzupełnić ubytek wody po saunie i wszystko wraca do normy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
idz na saune i nie pie.r.do.l -nic sie nie stanie . moze i na zdrowie Ci to wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
idz spokojnie XP i CP to nie mono a nawet na mono mozna tez spokojnie isc oczywiscie duzo pic, sauna nie przeszkadza a pomoc moze oczysci troche Twoj organizm a w szczegolnosci skore pozdro

brak podpisu z powodow technicznych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś na odbudowę masy po redukcji

Następny temat

jak to rozłożyć - niedrogi cykl :)

WHEY premium