SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Witam serdecznie :)
Zaczynam od poniedziałku cykl..
Mam 17 lat
180 wzrostu
63 kg wagi
31 cm w bicepsie
Staż 4 miesiące
Kupiłem Magnum 8000 trec i creatin classic monohydrate vitalmax

Mój plan ćwiczeń jest napewno do poprawy bo pierwszy raz bede cwiczyc wg planu bo zawsze bylo tak ze robilem to co chcialem wyzezbic, plan starałem się ułożyć ale nie wiem co i jak dlatego lepiej nie będę go przepisywać. Chciałbym prosić kogoś z was o ułożenie planu ćwiczeń dla mnie i dodam ze ćwiczę w warunkach domowych (mam ławeczkę poziomą sztangę i drążek) Proszę was o pomoc co jak i kiedy robić by były jakieś rezultaty no i jakie ćwiczenia.. Z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
zamiast kupować zbędne narazie suple
mogłeś kupić karnet na prawdziwą siłownię
zaczynasz nie od tej strony przygodę z tym sportem
pozatym poczytaj trochę jest wyszukiwarka więc parę ćwiczeń znajdziesz dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4130
Niestety ale nikt nie zrobi ci tu planu gotowego.Sam sproboj zrobić takowy,ew ktos moze poprawi. Jw odżywki zupełnie niepotrzebne,lepiej ułoż plan i rozplanuj diete...
Pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyrzeźbić mięśnie pleców?

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium