SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrenujmy ten crossfit - DT

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2017
Cholernie mnie to wczorajsze obżarstwo zatkało. Dopiero trzeci posiłek zaczął w miarę wchodzić. Ale fakt, faktem taki naładowany na treningu wymiotłem.

1. Wykroki przednie 12 kg na łapę x 12 na każdą nogę
2. Wiosło podchwytem, tułów nisko, 50 kg x 12
3. Rumuński mc ze sztangielkami 22 kg na łapę
4. Wyciskanie (klata) na piłce stabilizacyjnej 22 kg na łapę
5. Wskoki (80 cm) na skrzynię i spokojne zejście x 25
6. KB swing jednorącz 12 kg x 10

I tak 3 obwody, bez przerwy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2017
Dzisiaj bardzo pozytywny dzień. Świetna regeneracja po wczorajszym treningu i zaj**iste samopoczucie. Zwiększenie mocy to był strzał w 10. Mój organizm mocno reaguje na wszelkie zmiany w diecie. Czasem mam wrażenie, że mógłbym tylko z dobrą michą machać ciężarami. Dzięki dowaleniu 3000 kcal mam zupełnie inna skórę, coś jak pergamin, zmienił się też jej kolor i wywaliło mi kable na łapach i podbrzuszu.

Wpisuje dzisiaj jutrzejszy trening z racji tego, że mam jutro wigilię z pracy. Trening muszę machnąć gdzieś o 7/8 rano więc do śniadania dam więcej w/w. Nie lubię ćwiczyć rano. Muszę co najmniej dwa posiłki wmucić. Ale, jak mówią "Go hard or go home"
Będzie tak
1.a/ z hantlami squat and press 3 x 6
b/ chin up z obciążeniem 3x6
2. a/ step up z hantlami 3x8 (na każdą nogę)
b/ pompki na kółkach akrobatycznych 3x10

8-10 min mocny interwał.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2017
Trochę popiłem w ten piątek. Za mocno. Micha trzymana. Nie widzę sensu wpisywania za dwa poprzednie dni, ale trzymana na maksa, poza chlaniem. Żadnych śmieci nie jadłem, więc nie było najgorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2017
Tak było dzisiaj. Jutro będzie podobnie. Oczywiście wigilia to wigilia i tam mam zamiar poszaleć. Nie użyję słowa klucza "umiar". Za to 1 i 2 dzień świąt to jeżeli chodzi o dietę dzień jak zawsze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2017
Piszę, żeby o sobie przypomnieć. Nie robiłem wpisów przez święta bo nie miałem czasu. Dieta trzymana w 100 %, tylko wigilijna kolacja była cheat'owana. Treningi robione też na 100 %. Wpadnę przed nowym rokiem, podam nowy plan i nową michę. Wstępnie mogę napisać, że bankowo zwiększam kcal, zacząłbym od 4000 kcal na diecie CC, także wahania energii będą zależne od DT i DNT. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Taki skok kalorii? Radzę dodawac stopniowo bo możesz ocknąc się z masą, na której niekoniecznie Ci zależy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2017
Mówisz? Nawet jak będę kręcił cardio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mówię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2017
Hehehe :p. A co powiesz na takie rozwiązanie, że wejdę na zerowy, czyli 3,5 k, a potem będę stopniowo dodawał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
3,5 k to Twoje zero? Sporo.
Zawsze lepiej stopniowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zagrożenie hemochromatozą w diecie paleolitycznej

Następny temat

pytanie do Raczka87

WHEY premium