SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Postęp sylwetkowy - porady

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 137 dni Przeczytanych tematów 3
Mam 15,5 lat , trenuje w domu od okolo 4 miesiecy , mam jedna sztange lamana i laweczke , treningi wykonuje 3 razy w tygodniu , w planie mam 7 ćwiczen , mieszcza sie w zakresie 4 serie po 10/12 powtorzen kazde , ostatnia seria jest blisko upadku miesniowego, jem 3 posilki dziennie i dobijam bialko , ale mam wrazenie ze robie srednie postepy ( na biezaco zwiekszam ciezar ) z gory przepraszam za slaba jakosc zdjec




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 32 Wiek 23 lat Na forum 181 dni Przeczytanych tematów 469
widac jakis postep. Jazeli nie jestes zadowolony to podrzuc plan i diete to cos sie doradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2351 Napisanych postów 30669 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 271209
Nie ma zdjęcia z początku i z teraz więc ciężko porównać czy wizualny progres nastąpił. A jaki progres siłowy?jak wygląda Twój plan? I jaki jest cel?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6487 Napisanych postów 77204 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 761893
Ciężko jest niestety w jakikolwiek sposób ustosunkować się do tego co napisałeś. Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że podstawą kształtowania sylwetki jest solidny trening siłowy i dobrze dobrana dieta. Jeżeli tutaj będzie wszystko tak, jak należy, a Ty będziesz się trzymał zaleceń w dłuższej perspektywie, to efekty będą na pewno. Nie ma tutaj wyjątków. Kwestia tego jak wyglądają te podstawy. Sugeruję wrzucić to do analizy.

Poza tym, miarą efektów są obwody ciała mierzone co jeden/dwa tygodnie rano na czczo i zapisywane. W dłuższej perspektywie zdjęcia sylwetki, ale nie takie jak wykonałeś powyżej.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór drążka do podciągania

Następny temat

Domowa siłownia - zakup sprzętu

WHEY premium