SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek bez pełnowartościowego białka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 273
Armia WK? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1859
Na to wygląda. :D

Ti idąc twoim tokiem rozumowanie wpadam do Mc donalda i zjadam 2500 kcal na raz i chudnę bez spadków mięśniowych.
To tak nie działa.

Masz jakąś ilość np. białka którą możesz zaabsorbować w ciągu godziny, każdy rodzaj białka ma jakiś czas przyswajania więc musiałbyś zjeść coś co przyswaja się 12h a nawet kazeina przyswaja się 2 razy szybciej.
Nie ma co wymyślać kilka mniejszych posiłków i masz pewność, że dostarczasz makrosy na bieżąco.

Hard Work Forever Pays.

,,By na szczyt się dostać nim twój czas zgaśnie
musisz w tym co robisz odnaleźć pasję."

Chętnie pomogę w kwestii diety-treningu-suplementacji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 273
Czyli mogę dobijać węgle w posiłkach bez białka czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12072 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
kolego za duzo WK sie naogladales troche.

jak bedziesz kiedys reprezentowal juz jakis poziom masowy, proponuje zrobic redukcje z uzyciem prostych wegli w pokarmie i zobaczysz czy jest roznica

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1859
Wydaje mi się, że nie ma problemu jeśli btw się zgodzi. Albo rozdziel białko na mniejsze porcje i dorzuć do każdego posiłku.

Hard Work Forever Pays.

,,By na szczyt się dostać nim twój czas zgaśnie
musisz w tym co robisz odnaleźć pasję."

Chętnie pomogę w kwestii diety-treningu-suplementacji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 535 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10418
dostarcz w mc donaldzie 2g białka to dam soga, Chcecie jeść jak zawodowcy to jedzcie tylko że oni mają pół apteki to już tego nie zauważacie. Od jakiegoś czasu jem tak jak jem i nie narzekam, znam tony osób które tak robią i tez nie narzekają. Jeżeli ktoś chce to niech nosi jedzenie do szkoły w pojemnikach i żre kurczaka z ryżem ( jednak jest to śmieszne i dziwne) nie tylko dla mnie ale dla innych ludzi. Tkwienie w suchej piersi i ryżu oraz 6 posiłkach dziennych popijanych wodą jest już w dzisiejszych czasach nie na miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12072 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
a pokaz mi kto tak jada? czyli 6 posilkow kura+ryz
bo ja jakos na forum sie z tym nie spotkalem w tym dziale.

dziwne, to jest nie jesc w ogole w szkole, a nie jesc z pojemnikow pokarmy pelnowartosciowe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 273
Ja często tak jadam, tak btw to macie jakiś pomysł co wrzucić na kanapki do szkoły oprócz sera który zawiera raczej nie pożądane tłuszcze i własnej roboty mięcha? Bo fakt faktem że pojemniki w szkole średnio komfortowe.

Zmieniony przez - Shammgod w dniu 2014-05-01 21:21:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer jako dieta?

Następny temat

Jak ułożyć plan ćwiczeń

WHEY premium