SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poranny trening - co sądzicie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Nie używam nic, zadnych supli

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
Ja chłopaki myślę, że nie ma sensu wykonywać codziennie tego obwodowego treningu, tym bardziej, że napewno robicie coś na SW z siłówki. Biegać co prawda możesz codziennie jeśli czujesz się na siłach ale trening obwodowy rób nie częściej niż co drugi dzień...

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Ty rob jak chcesz :) mi trener powiedział ze to dobry pomysł i doskonałe wyjście zeby rano sie rozruszać. Ja nie mysle o amatorstwie tylko o wykonywaniu sw zawodowo dlatego przykladam sie do treningu

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 590
To ze codziennie bedziesz robil ciezkie treningi silowe czy wytrzymalosciowe nie zabardzo przyczyni sie do zostania zawodowcem. Juz lepiej rob wiecej treningow SW jezeli masz mozliwosc. Swoja droga jak dlugo trenujesz? Czy miales juz jakies walki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 414
Adam tak bez zlosliwosci. kwestia czasu jest jak udezysz w mor. silna wola to podstawa ale wszystko z glowa!! fajnie ze myslisz o zawodostwie ale czasem lepiej jest troche odpusci. OBWODOWKA 7 RAZY W TYGODNIU??? pogadaj z twoim trenerem raz jeszcze a powie ci co w trawie piszczy. jesli powie ci ze obwod 7 razy na tydz jest ok to lepiej zmien trenera bo nie wroze ci kariery.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
weekendy wolne. A co to za ciezka obwodówka?xD pompki / brzuszki i przysiady? Miałem juz walki, zapaśnicze. Planuje isc na mma ale narazie trenuje zapasy. Taki trening trwa 25 min rankiem na rozruch. Nie czuje po nim zmęczenia. Bardzo przyjemnie sie robi. Wątpie żeby od treningu bezprzyrządowego sie przetrenowac.

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 414
MOZNA. aczkolwiek wyglada to inaczej. a tak serio: mma to troche inna pilka zapasniczy background jest jednym z najlepszych (w mojej opini)ale w mma bez supli itd bedzie ciezko. a tak w ogole to dobra micha to podstawa a ty nie wiele wspomniales na ten temat. masz 17 lat wiec twoj organizm regeneruje sie szybko ale rezim mma to nie zarty. wyobraz sobie twoj najsiezszy trening razy 2 z czestotliwoscia 5/6 razy w tygodniu plus cale cardio. CIEZKO!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
wiem wiem. Dlatego staram sie zaadeptowac do treningow mma. Za rok cos ciezszego

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Trening dobry ale ja odpoczynek oprócz weekendu zrobiłbym np w środę zostawiając tylko bieg + rower. Masz juz 17 latek i 2 lata stażu treningowego, a do tego myślisz o zawodowstwie więc musisz pomyśleć na początek o diecie, a później o suplach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
A jakie suple polecacie?? Jakies naturalne żeby nie szkodziły organizmowi

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thiago Silva - wywiad przed UFC 117

Następny temat

Pomocy Panowie siła ciosu i wytrzymałość

WHEY premium