SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 979
Cześć mój staż to 3 miesiące mam 15 Lat 190 cm wzrostu i 73 kg wagi szukam porady dzięki której będę mógł się "powiększyć" chodzi głównie o to z jakiego planu treningowego korzystać.I co robić na siłowni ile dni wolnych i treningowych ile przerw pomiędzy seriami na początku byłem w tym bardzo zielony cwiczylem codziennie po 1-2 h nie czułem w ogóle zmęczenia z każdym dniem na treningu mogłem dac z siebie 100% nie czułem żadnego bólu z czasem zacząłem czytać fora i zrozumiałem ze nie wpłynie to na mnie korzystnie ograniczylem siłownię jeden dzień treningu następny wolny i tak cały czas wiem ze waga jest dziwna jestem przy kości na początku wazylem 68 kg jadlem nie całe 1000 kcal dziennie postanowiłem się ogarnąć teraz jem około 3000 kcal i waga idzie okropnie w górę nie korzystam z diety lecz wiem ile czego mam jeść żeby mieć siłę i żeby się budować wiec proszę was o poradę jaki plan treningowy wybrać po ile serii robić ile przerwy ile wolnego i ile powinna trwać przerwa między seriami jeżeli cos jest nie jasne proszę napisać komentarz na pewno odpowiem biorę kreatyne i witaminy to mi wystarcza dzięki za przeczytanie czekam na porady od was pozdrawiam NIECH MASA BEDZIE Z WAMI !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A jakim planem trenujesz obecnie ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
witaj
mozesz wykorzystac podstawowe FBW nada sie idealnie, jednak w tym wieku warto by bylo aby technike treningowa konntrolowal ktos, kto zna sie na temacie, bo latwo mozna zrobic sobie krzywde

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
A teraz trenujesz 3 miesiące to jakim planem trenujesz? Dietę masz ułożoną? Jakie postępy w tym czasie zanotowałeś?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 979
Trenowalem fbw przez 3 miesiące technikę podlapalem dość dobrze wcześniej robilem tzw. Koci grzbiet lecz opanowałem to juz dawno diety nie mam zajmie się nią gdy juz będę wiedział ze muszę jednak jeść wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 979
ChceMiećSiłe
Trenowalem fbw przez 3 miesiące technikę podlapalem dość dobrze wcześniej robilem tzw. Koci grzbiet lecz opanowałem to juz dawno diety nie mam zajmie się nią gdy juz będę wiedział ze muszę jednak jeść wiecej a postępy są bardzo duże i zadowalające
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
To dalej bym na Twoim miejscu robił fbw oparty na podstawowych ćwiczeniach i do tego jak ogarniesz dietę to efekty będą zdecydowanie lepsze.
Możesz wziąć plan sobie z artu Pierwszy rok treningów

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rack pull - partie zaangażowane

Następny temat

Ocenicie mój plan treningowy na klatę?

WHEY premium