SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawiamy figurę po porodzie czyli redukcja na maxa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ale to śniadanie to jakiś żart chyba

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
A gdzie białko w śniadaniu? I co tam robi margaryna? Przecież to tłuszcze trans, najgorsze świństwo.

O widzę, że Kasia mnie ubiegła.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-08-27 22:49:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 281
No jak wyeliminowałam całkowicie pieczywo to miałam kłopoty natury żołądkowej. Odkąt jem te dwie kromki dolegliwości ustały...
Przedtem do śniadania piłam mleko tylko wtedy nie mieściłam się z w limitach... Ok to margaryne zastąpie twarogiem będzie lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a moze jajka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 281
A dodam tylko że to pierwsze śniadanie jest zaraz jak wstane. Tylko to mam czas zrobić i musze karmić malutką bo się strasznie awanturuje. II śniadanie zjadam około godzine po wstaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5267
Też chciałem zaproponować jajka(na miękko), obli ubiegłaś mnie.
Jeśli nie masz rano czasu wypij 30g WPC Ostrowii i przegryź orzechami/nasionami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to jajak sa dobre, gotowane z lodowki i wcinasz na pierwsze, a pozniej sobie bedziesz myslec jak nakarmisz mala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 281
No w sumie to jest myśl. Dwa jajka wystarczą na takie śniadanie ze szklanką mleka? i później na spokojnie jajeczniczka? Spróbuje odstawić pieczywo jeszcze raz, albo zejde do jednej kromki niech się żołądek przyzwyczai. A reszta jedzenia ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 281
Coraz trudniej mi ćwiczyć codziennie, mięśnie mnie bolą i słabsza jestem Ale widze efekty więc trzeba dalej ćwiczyć. Dzisiaj siłownia więc znowu pożądny wycisk, w ogrodzie trzeba porobić jednym słowem cały dzień w ruchu
Jutro zrobie pomiary czy rzeczywiście coś się zmieniło czy na razie tylko mam takie wrażenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 281
No dzisiaj na siłowni myślałam, że nie dam rady
Odpuściłam sobie steper na koniec bo po powrocie z siłki czekała mnie praca w ogrodzie - 4h.
Jutro dzień odpoczynku od treningów, ale ładowanie robie dopiero za tydzień (a szkoda bo zjadło by się coś dobrego).
Rano zrobie wszystkie pomiary i zobaczymy czy drgneło coś w dół...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tłuszczu

Następny temat

POMOC PRZY TRENINGU

forma lato