SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki + Brzuszki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 261
Witam. Mam 15lat zamierzam zrobić z kolegą siłownie taką domową, ale na to musimy jeszcze poczekać bo musimy dozbierać pieniędzy i chciałem zacząć jakiś trening typu robienie Brzuszków i Pompek. Moje pytanie brzmi jak robić czy np. Pierw te kilkadziesiąt brzuszków a jak już zrobię brzuszki to robić pompki, czy na przemian np. 20 brzuszków 5pompek 20 brzuszków 5 pompek i tak kilka serii. Proszę o odpowiedź ile powinienem robić i czy co dzień czy z przerwami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 336
Na pewno nie codziennie ;)
Jak ja kiedyś robiłem pompki i brzuszki, to najpierw pompki, a później brzuszki. Wykonywałem wtedy po 15 powtórzeń w serii. Np. ćwiczyłem w poniedziałek, wtorek przerwa i w środę znowu :D
Powiem Ci, że po z miesiącach nawet bardzo zadowalające efekty były (Wgl. nie miałem dostępu do siłowni. Tylko pompki i brzuszki)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
plus podciąganie i przysiady, jakiś mostek na dół pleców też..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 336
Podciąganie POLECAM !!!
Teraz mam dostęp do siłowni, ale nadal się podciągam :]
A co do przysiadów to... kiedyś robiłem, ale marne efekty... ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6074
drązek= ladne plecy i brzuch;p tez sie bieram do zakupu drazka latwiej by bylo gdyby futryny byly metalowe a tak musze kupic na sciane a na allegro wybor ceny tez takie sobie:) fajnie ze masz z kim zrobic silke;p u mnie na wiosce to tylko pracuja i co zarobia to przepija;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ćwiczenia? + wskazówki dotyczące diety - potrzebuję pomocy!

Następny temat

Czy obciążenie takie jest zdrowe?

WHEY premium