SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki=rozbudowa klatki? Podpowiedzcie jak...?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
plan ambitny.
Wiedz że żeby zrzucić 20kg a wrzucić potem 15kg mięśnia to będą lata treningów

no ale każdy od czegoś zaczynał

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 506
Masa miesniowa mi idzie bardzo szybko, przynajmniej tak bylo kilka lat temu. Narazie stawiam przed soba pol roku redukcji i 2 lata masowania ale juz postaram sie nie zalewac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
2 lata masowania ? :D To tak nie działa chyba. Trzeba powtarzać ten cykl masa-redu aż do osiągnięcia zadowalającego efektu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 506
Da sie dwa lata masowac. Nie mowie o ekstrenalnym na maxa masowaniu ale o umiarkowanym na nie nzacznym dodatnim bilansie, przynajmniej tak sie postram robic. 3 lata temu masowalem rok i nawet sie nie zalewalem jakois tragicznie, mialem ladne przyrostu do momentu kontuzji. Pote przez brak treningu sie zalalem bo dieta dalej byla masowa a treningu niebylo zadnego. Potem ten nieszczesny dukan kturym spier... sobie metabolizm do tego stopnia ze teraz zalewam sie niesamowicie nawet na dosc niskich weglach. Z tym masowaniem to zobaczymy jak uda sie masowac czysta w miare masa miesniowa i sie nie zalewac to bede masowal a jak uznam ze trzeba redukowac to zaczne redukcje. to nie jest tak ze bede na 100% 2 lata masowal chocby nie wiem co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 506
Zeszlismy troche z tematu , jeden z kolegów juz mi doradzil zeby robic pompki w róznych wariantach i wszystyko ok ale robiac pompki odczuwam bule po treningu podczas unoszenia np szklanki zwoda w przód i w bok, cos tak jakby nerw blokuje mi ruch bolem. Po okolo tyg przechodzi samo. Byloby ok gdyby nie to ze potem mam klopoty zeby bicka i tricka przetrenowac a o barkach moge zapomniec na 1,5 tyg. Jeslli boli mniej to i tak cwicze najwyzej mniej ciezaru biore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Jak boli przy pompkach to może przez tę wagę właśnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
(nie czytałem całego tematu) Ból przy/po pompkach może być także spowodowany zbyt mało intensywną rozgrzewką, tudzież niewłaściwą techniką - nie ściągniętymi łopatkami, nie wypięta klatką, nie zadartą głową, że o dupie do góry nie wspomnę; być może inny rozstaw rąk też mógłby pomóc

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2013-09-09 21:15:11

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 506
rozgrzewka jest chyba ok rozciagam cie tez, ale technika robiena pompek napewno jest zla bo ja te pompki robie byle jak aby zrobic kilka seri bo mi ciezko strasznie i ból w miesniach palacy mnie przeszkadza zrobic wiecej niz 20 pompek w serii. Ten palacy ból jest ok znaczy z e miesnie pracuja ciezko. Przeszkadz mi tylko ból nerwu naramiennego lub miesnia na drugi dzien. Moze to faktycznie waga sprubuje zrobic pompki lzejsze z oparciem rekoma o wersalke to bedzie lzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Albo rób ich mniej, nie żyłuj serii na siłę, za to zrób ich więcej (czyli więcej serii ale z mniejszą ilością powtórzeń)
Ból nie jest wyznacznikiem dobrego treningu, podobnie jak zakwasy!

No i - technika rzecz święta

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2013-09-09 21:23:17

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 506
wazzup188 I to jest mysl!, lepiej bedzie tak jak mówisz robic pompki ciezejsze ale mniej powturzen, bedzie lepszy bodziec do wzrostu. Zejde na 15 w serii i zrobie tak z 7-8 serii. wczesniej robilem 5 serii.

Cos o łydkach, łydki robie z plecakiem 20kg okolo 10 serii po 30 wspiec. moze byc?

Zmieniony przez - wallclock w dniu 2013-09-09 21:35:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pare pytan do treningu Mawashiego

Następny temat

Jakie ćwiczenia

WHEY premium