SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompki, drazek, bieganie, boks jak rozplanowac

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130
witam, planuje zrobic sobie taką odskocznie od siłowni i zrobic trening ktory bedzie sie skladal z: pomepk (100pompek.pl) , brzuszkow, drążka a także biegania i treningu bokserskiego na worku i reflexowce moze cos jeszcze. czy moglby mi ktos mądry poradzic jak rozplanowac te cwiczenia w ciagu tygodnia zeby miec najlepsze efekty?;d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
A masz jakieś pojecie na temat treningu bokserskiego ? Bo bez podstawowej bazy trudno zrobić cokolwiek.

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130
szczerze to srednio, ale narazie chce jakos rozplanowac te cwiczenia na przestrzeni tygodnia np. 1 dzien bieganie i worek 2 dzien pompki drazek jakos tak zeby z planem jakims to robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Chodzi o to żebyś sobie biedy nie narobił bo uderzać też trzeba umieć . Trenowałeś/trenujes boks na sekcji ? Z siłą to sobie poradzimy bo wystarczy jakiś treningo ogólnorozwojowy. Bieganie + worek rozumiem że nazywasz się Fedor Emelianenko , ja czasami po worku nie jestem w stanie chodzić a co dopiero mówić o jakimkolwiek innym wysiłku . Jeszcze dokładnie sprecyzuj co chcesz osiągnąć przez ten trening. No i poczytaj uważnie to może nie będziesz miał już więcej wątpliwości.

[http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568] 

Wysyłam to każdemu kto ćwiczy pod SW - chyba nie ma bardziej merytorycznego tekstu na ten temat .

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130
no własnie dlatego sie zwaracam tutaj bo nigdy nie robilem takiego treningu zawsze cwiczylem na silowni tylko. celem jest utrzymanie miesni w dobrej formie, wyrzezbienie ich a takze wytrzymałość i forma, przy okazji chce załapać troche techniki bokserskiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Jeżeli już ćwiczyłeś na siłowni i masz jakiś odpowiedni staż to proponuje ten program na utrzymanie dobrej formy.

https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_sredniozaawansowanych-t407011.html

Lub jeżeli Twój staż na siłowni był dość krótki tj. mniej niż 5 miesięcy przemyslanych i SYSTEMATYCZNYCH treningów to polecam to :

https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html

Co do kondycji to polecam w takim razie bieganiem, rower czy co tam masz pod ręką jeden czy dwa razy w tygodniu jeżeli chcesz utrzymać serce w dobrej kondycji.

Za boks sam się nie bierz ponieważ będzie z tego więcej złego niż dobrego, uwierz mi zajmuje się SW od 2002 i widziałem już wiele przypadków ludzi którzy uczyli się na własną ręke. Samodzielnie nie nabierzesz żadnej techniki a tylko złe nawyki.

I tak zaraz wpadnie tutaj kooteK92 i mnie zyebie za to że nie kazałem Ci przeczytać postu "Zanim zaczniejsz nowy temat" .

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130
no na silce mam staż 2 lata, co do sw do w moim miescie nie ma zadnego klubu tego typu. co myslisz o takiej rozpisce:
poniedzialek: bieganie
wtorek: trening opierający sie na pompkach, drazku, przysiadach itd.
sroda: worek, sparingi
czwartek: bieganie
piatek: znowu trening z pompkami itd
sobota znow worek
niedziela: bieganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10221
Codziennie ? Rozumiem że jesteś terminatorem, albo faktycznie gadam z Fedorem . Potrzebujesz jak każdy normalny człowiek regeneracji. No i powtarzam się kolejny raz (ostatni chłopak) trening siłowy to ten co podesłałem Ci z postów podwieszonych (w Twoim przypadku ten dla średniozaawansowanych będzie w sam raz). Do tego bieganie raz albo 2 razy w tygodniu. Jeżeli trening bedziesz wykonywał dokładnie tak jak to jest napisane w poscie podwieszonym czyli : tr,tr,wol,tr,tr,wol,wol, to możesz biegać w powiedzmy niedziele i jak dobrze będziesz się czuł to ewentualnie w środe, ale biegi to też takie żeby wzmocnić serducho żadne interwały czy coś innego bo polegniesz a ja za Ciebie brać odpowiedzialności nie będę .

Co do SW to już osobny temat - czytałeś co pisałem że na własną rękę NIC sie nie da zrobić. Najwyżej coś s*******isz. Skąd jesteś może da rade dojeżdzać do jakiejś sekcji ?

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130
no ja chce zrobić trening katujac sie maksymalnie, o interwalach wlasnie tez myslalem bo zalezy mi na spaleniu tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130
a i co myslisz o treningu z 100pompek.pl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie potrzebny.
zajmij się treningiem całego ciała i zapisz się na jakieś SW żeby sobie krzywdy nie zrobić.
3 razy trening ACT dla początkujących i 2 lub 3 razy SW.
jeden dzień musi być na regeneracją...
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy kupić ławke do brzuszków???

Następny temat

Mavionis - Dziennik treningowy

Wiecej