SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy !!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Witam zacznę od tego ze mam 20 lat i w maju przeszedłem operacje kręgosłupa,usuniecie jądra miażdżystego (nic fajnego ) Chciałbym zacząć ćwiczyć bo nie ukrywam ze osłabłem trochę z sił i jak na 20 lat to kiepsko ze mną :D Przestudiowałem forum i nie mogę narazie nic znałeś z ćwiczeniami dla mnie :P I prosił bym was forumowiczów o to by ktoś ułożył plan albo po prostu podesłał jakiś najlepiej było by by to było w formie zdjęć :) Pozdro i z góry dzięki ! Licze na was
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz jakieś ograniczenia treningowe z powodu tej operacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Miałem 3 miesiąc przerwy od jakiego kolwiek dźwigania a teraz to nic mi nie wiadomo ale chyba nie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
masz 20 lat do tego jesteś pooperacyjny to powoduje ze jesteś przypadek specjalny i pierw należałoby ocenić czy się kwalifikujesz do treningu siłowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Kwalifikuje sie jak najbardziej :) Nie ma takiego czegoś ze nie mogę :D Ja muszę :) Chce nabrać trochę mocy i jednocześnie wzmocnić kręgosłup macie może jakiś zestaw ćwiczeń pod to ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1881
1. odcinek szyjny i pas barkowy


2. odcinek piersiowy

3. odcinek ledzwiowy


Bardzo dobre ćwiczenia na wzmocnienie kregosłupa i jako rozgrzewka przed treningiem, staraj sie wykonac od 15 do 20powtórzeń jednego ćwiczenia, jeśli masz wysarczająco czasu możesz ćwiczyć to 2razy dziennie. Potem o siłowym (jeśli możesz) to pomyśl. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Sugerujesz by narazie wzmocnić kręgosłup a dopiero później zacząć ćwiczyć ? Czy może ćwiczyć to a potem coś na siłce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1881
Sugeruję byś narazie wykonywał powyższe ćwiczenia bez siłowni aż poczujesz że jest lepiej i czujesz się gotowy iść na siłownię i podnosić już coś. Z tym że jak już bedizesz gotowy pamiętaj żeby się skupić na technice przy wykonywaniu ćwiczeń obciążających kregosłup i na początku nie podnosić dużych ciężarów a zwiekszyć za to liczbę powtórzeń. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
No własnie już czuje się gotowy iść na siłkę :D Mam dużo czasu i po prostu chciałbym połączyć ćwiczenia na wzmocnienie kręgosłupa plus ćwiczenia na silę :) Tak ogólnie chce zacząć od jutra na dodatek 6 weidera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1881
No to w domu przed siłownią wykonaj podane ćwiczenia i na siłowni staraj się nie przeciążać kregosłupa i tak jak pisałem TECHNICZNIE i z WIEKSZĄ ILOŚCIĄ POWTÓRZEŃ niż z DUŻYM CIĘŻAREM. Nie rób a6w, zrób sobie abs 8min i nie codziennie tylko np. pon / srd /pt, mieśnie brzucha też potrzebują odoczynku. Mięśnie brzucha i mięśie grzbietu będą ważne dla Ciebie bo te mieśnie stabilizują całe nasze ciało i są bardzo ważne dla kregosłupa. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Masz może konkretnego linka do tego abs ? najlepiej zilustrowany ? Z góry dzięki za pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę i trening na wyskok

Następny temat

Tabletki na odchudzanie. Skutki?

WHEY premium