SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880
Witam serdecznie jestem Konrad nowy użytkownik forum mam 25 lat 185 cm wzrostu i wagę 77 kilogramy pisze z zapytaniem czy odpowiednio ćwiczę mianowicie każdego dnia wykonuje 90 brzuszków( nogi proste, podkurczone,do góry po 30 w każdej pozycji) następnie wykonuje pojedyncze ćwiczenia z różnych programów do treningu mięci brzucha, co drugi dzień robię pompki około 100 w różnych kombinacja( wąskie ręce, szerokie, nogi do góry) do tego stosuje podciąganie na drążku 3-4 serie po 10 powtórzeń. Pytanie moje czy mój organizm w tym czasie zdąży się zregenerować?? należy zastosować większe odstępy czasowe??można brzuch ćwiczyć codziennie?? czy zrobię w ten sposób rzeźbę?? jeśli chodzi o dietę to uważam, ze odżywiam się dobrze jem około 4-5 posiłków w tym 2 razy kurczak z ryżem. Pozdrawiam i proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Przynajmniej weekend sobie zrob wolnego. A nog nie trenujesz...
Przysiad z wyskokiem 4x
Podciaganie 4x
Pompki na 3 krzeslach 4x
Unoszenie nog w zwisie na drazku 3x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880
W warunkach domowych odpuściłem sobie nogi raz w tygodniu gram w squasha i raz biegam wiec na nogi wystarczy :P a jak jest z tym brzuchem nie ma problemu aby codziennie ćwiczyć pomijając sobotę i niedziele chce uzyskać jak najszybsze efekty tzn six pack :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Bieganiem nog nie wytrenujesz ;d Weekend wolny, a cwiczenia rob takie jak podalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880
tzn. ty podałeś mi już tam cały konkretny trening ??? tylko to robić i nic więcej czy dorzucić to do tego co ja robię, jakie odstępy czasowe najlepiej robić pomiędzy ćwiczeniami i seriami ?? ile powtórzeń???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
To jest kompletny trening. Niezbyt rozbudowany nieprawdaż? Pamiętaj że więcej nie znaczy lepiej, chyba że mówimy o maxie na ławce :) Między seriami 60-90sek a międziy ćwiczeniami 2 minuty i powinno być ok. Powtórzenia standard rób 8-12 max 15.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880
No właśnie się taki marny wydaje. Ale ja się nie znam i zaufam wam Panowie od dziś zaczynam się stosować do waszego treningu powiedzcie jeszcze mam wykonywać ćwiczenia co drugi dzień ?? ćwiczenia wykonywać pod rząd tzn od razy 4 serie pierwszego ćwiczenia później 4 serie drugiego czy jedna seria to są te cztery ćwiczenia i należy je wykonać cztery razy po cztery serie ufff mam nadzieje, ze w miarę jasno i klarownie to napisałem :P ostatnie zapytanie jak z czasem przy ćwiczeniach mam je jak najszybciej wykonywać czy normalnym tempem czy po prostu nie mato żadnego znaczenia :P

Zmieniony przez - kijku20 w dniu 2012-04-24 10:35:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3921
Ani za szybko ani za wolno :) tępo średnie,a co to ćwiczeń to robisz 4serie jednego ćwiczenia i dopiero później przechodzisz do następnego.

Trening rób co 2 dni

Zmieniony przez - Krzychu_84 w dniu 2012-04-24 10:55:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880
Wielkie dzięki mam nadziej ,że będą jakieś efekty związane z tym ćwiczeniami mam namyśli rzeźbę zaczynam od dziś jedynie co zmienię to nadal brzuch będę robił codziennie pomijając weekend. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Twoim tokiem rozumowania to cwiczac calymi dniami brzuch beda jeszcze lepsze efekty. A tak nie jest.. trenuje brzuch wtedy gdy inne partie i to wystarczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukuję osoby która podejmie się napisania poradnika.

Następny temat

Z cyklu jaki domowy sprzęt wybrać?

WHEY premium