SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8450
prawidłowo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
h_erektus <--- widac, ze ten typ nie mial najmniejszego pojecia...a za "wartosciowa" wypowiedz dostal to na co zasluzyl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1832
wiesz ja tez mialem problem od 1 gim kolo sie mnei czepial,jak mial okazje czy byl sam czy z kolegami tlukl, na wakacjach po 2giej gim zaczolem cwiczyc minol jakis czas 3cia klasa i znow sie kolo czepil wyj**** mu bule i przez jakis czas do okulisty chodzil mial problemy z okiem..teraz jestem w pierwszej tech..nikt mnie nie rusza..w zeszlym tygoniu sie przypieprzyl kolo silniejszy ciezszy i nizszy odemnie taki pomieszanie tluszczu miesni i gowna..ale ze nie daje soba pomiatac odepchnolem go i powiedzial ze mnie za***ie za to:D:D glupie stwierdzenie glupoia odpowiedz smialo czekam...najprawdopodobniej sie bedziemy bic zobaczymy jak to bedzie...najwazniejsze jest nie dac sie bo wejda na Ciebie trzeba sie postawic!!nawet jak wiesz ze moze i nie masz duzej szansy zawsze ona jest:Dpowodzenia CI zycze

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Ja rozumiem że fajnie jest napisać, jak to się komuś do***ało, ale po co odświerzać posta sprzed pół roku?

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można cos na to ćwiczyc??
jakis trening??
Mam podobny problem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ariel po kiego odświerzasz posta? Poucz się ortografii zanim coś napiszesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1832
sorki ale ortografia mi wisi i nei do***alem mu dopiero to zrobie cwicze tylko na silowni czasem na worku troche i to wszystko

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Wiesz co Mateo. Ja mialem 14 lat i mnie bili starsi i to o wiele starsi. Przelam sie i jak zobaczysz ze ktos chce Cie bic pomysl sobie "rozpierole ci ryj" pomaga.Bij z cala sila cios za ciosem a zobaczysz skutki.Kiedys spotkalem typa ktory byl sporo wyzszy i silniejszy ale nie bral pod uwage ze czlowiek jak jest zly to potrafi wszystko.Dostal pozadny wpier**** i od tamtej pory jesli mi przychodzi sie z kims bic wale w ryj ile fabryka da.a jak jest ich kilku bij tego na czele i postaraj sie go szybko z nockoutowac , wtedy jego kumple poczuja sie zagrozenia albo rusza na ciebie wszyscy a wtedy no wiesz.Nie daj soba gardzic bic umie sie kazdy wystarczy sie przelamac i arz udezyc kogos w ryj a pozniej to juz idzie jak po masle.Powodzenia

Morda nie szklanka:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
A i jak bedziesz wiedzial ze chca cie bic , to zadaj pierwszy cis.Nie czekaj az cie udezy , wal go w nos albo w grdyke(ostroznie moze byc kaplica).GDy on dostanie w nos koles jest juz Twoj schyli sie a wtedy to juz proponuje kopac w miche az upadnie i nie bedzie w stanie wstac.Bijac sie i myslac tak "do***ac i nie zrobic mu krzywdy" nic nie zdzialasz jak walic to po calosci.Cwicz troche wyrabiaj sobie piesci.Jak bedziesz mial zbite piesci to czasami wystarczy jeden strzal i kolo pada. NIe dawaj dupy gowniarzom bo lipa.Masz 16 lat pora sie nauczyc . lol

Morda nie szklanka:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
Masz wzrost i wage.Idz na silownie przerob to na miesnie(cwicz na sucho).Sztuka walki?? NIe koniecznie , sa ludzie co nie chodza na sztuki walki a nap*****laja sie jak mistrzowie.Zlap ktoregos z nich samego , nic nie mow poprostu go wal w miche to moze koledzy zmadrzeja.Jak masz kumpli to laz z nimi aby byly wyrownane szanse a jesli nie to kawalek paly i po sprawie.

Morda nie szklanka:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba do was :-)

Następny temat

Nunchaku

WHEY premium