SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy!! Efekty

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krotko o mnie:
Mam 17 lat waga 78 kg wzrost 188 cm . No i od jakiś 6 miesięcy zacząłem uczęszczać na siłownie 3 razy w tygodniu. Efektu już jakieś widać .
No i oto moje pytanie czy da się osiągnąć w następnym czasie jakieś kolejne efekty bez diety i z piciem alkoholu raz w weekend ??? Co jakiś czas zamierzam używać suplementów typu gainer itp
Proszę o wasze opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Po co Ci gainer skoro nie masz diety? Wiesz w ogole co to jest?:D Zalezy czy chcesz trenowac tak se o z nudow czy na powaznie. Jak na powaznie to dieta, 0 alkoholu i pozadny trening. Wtedy beda super efekty.

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 620 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8324
beda efekty beda ale sie nie spodziewaj cudów, to taki sport gdzie dieta i systematyczny solidny trening to niestety podstawa...

Siłka, piłka, albo mata na zło całego świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 39
Gainer jest mi po to żeby przybrać na masie jakoś tydzień temu mi się skończył ale efekt to 3kg do góry. No na poważnie oczywiście chce trenować mam do tego motywacje . I własnie nie spodziewam sie cudów tylko pytam sie o jakiekolwiek efekt nie chce tam wyglądać nie wiadomo jak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Taniej Cie wyjdzie jak ułożysz sobie diete na mase a dopiero pozniej jak masa bedzie juz ciezej wchodzic to gainera dolozyc. No ale to tylko moje zdanie:)

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 39
No dobra :D sie zobaczy cos tam zdziałam. Mam własnie kumpla ktory juz cwiczy jakies 15 lat tam diety zbytnio jako takiej nie ma ale kupuje regularnie suplementy efekty widac i to duze pomimo ze w wekend zdarza mu sie spozywac alkohol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 39
A czy aktywnosc w innych sportach moze zmniejszyc widocznosc efektów bo np lubie i czesto gram w noge i siatke ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 39
To moze mi doradzcie co powinienem spozywac a czego unikac w posiłkach ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
IMO cały efekt spłukasz w weekend % lub wyrzygasz jak zwał tak zwał, nie da się pogodzić weekendowego picia z tygodniowym trenowaniem

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 39
Ale to nie ja ze tam nie wiadomo ile wypije 3/4 piwka nic wiecej :D i to tak sporadycznie nie w kazdy weekendzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
jak można mówić że się przytyło na gainerze? brak elementarnej wiedzy sie klania, każdy ma diete, po 15 latach cwiczen powinno sie na scene wychodzic jak sie traktuje ten sport poważnie a nie powinno być tylko widać że się ćwiczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wiek

Następny temat

mięśnie

WHEY premium