SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z dietą

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 208
Witam.
Ważę 53 kg przy wzroście 176cm, czyli ektomorfik. Gdzieś od połowy stycznia wybieram się na siłownię . Jestem za chudy i pomyślałem że muszę coś zrobić . Gdzieś do początku lutego obeznam się we wszystkim a potem zacznę porządny trening masowy + dieta. No i tu jest problem. Czytałem już dziesiątki tematów odnośnie diety. Tyle tego że już sam nie wiem .
Mógłby mi ktoś podać link do najlepszego tematu odnośnie ustalania diety dla ektomorfika ? I czy jak np w 100 g twarogu jest tyle i tyle wszystkiego bo pisze na etykiecie to skąd mam wiedzieć ile np jest tych wszystkich węglowodanów tłuszczy białek np w jabłku . Czy jakiś kalkulator w internecie wyliczy to porządnie ? I czy np jak bym miał 3 treningi w tygodniu to jaka dieta w dni treningowe a jaka w nietreningowe. I czy produkty mam ważyć na wadze kuchennej i obliczać wszystko ?, oczywiście jak już będę wiedział jak . Takie drobnostki dla niektórych pewno śmieszne ale dręczą mnie strasznie. A może znacie kogoś kto pomoże mi na priv ? Byłbym jeszcze bardziej wdzięczny . Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuje ;) Za pomocne wypowiedzi dam SOG'a :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
gainer nigdy nie zaszkodzi w nabraniu masy, ale powiem ze mnie osobiscie to strasznie zapycha i przez 3 godz nic nie moge juz wcisnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
Zeby urosnąc wylicz zapotrzebowanie na potreningu.pl tam masz kalkulatory na inne rzeczy w tym tez jedzenie,w tym wieku ścisła dieta nie pasuje-jedz duzo i zdrowo,

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 208
Ok , dzięki . Mogę też zrobić tak że będę jadł dużo i zdrowo tak jak napisałeś . Ale jak nie będę widział rezultatów dajmy na to po miesiącu to nie zaszkodzi ustalenie jednak bardziej skomplikowanej diety ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
wiesz w miesiąc rzymu nie zbudowali,jak będziesz na+kalorycznym to musisz przytyc to logiczne,na siłowni polecam trening FBW

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 208
ok , a mógłbyś podać link to tego treningu ? ;) Bo już zdążyłem teraz poszperać i znowu zawalone pytaniami a nie ma porządnej wypowiedzi :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
3xw tygodniu robisz trening całego ciała,cwiczenia pod siebie uloz albo na maszynach,

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 208
ok dzięki ;) a właśnie jeszcze te ćwiczenia , jakie wykonywać w poszczególne dni ? i czy je urozmaicać czy jak już robię te same to zostać przy nich ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
mozesz zmieniac co trening cwiczenia czyli masz 3zestawy a b c i robisz w jendym tygodniu 3 rozne

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 208
ok , ale np co robić w pierwszy dzień co w drugi i w trzeci?Chodzi mi o to jakie częsci ciała ćwiczyć. i jakie ćwiczenia wykonywać na daną część ciała ;) sorka ale jestem zielony jak na razie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
podam ci przykladowy trening; poniedziełk triceps, kaptury i przedramie, sroda plecy i barki, piatek klatka i biceps. Ja cwicze po 4 serie, a powtórzeń od 8 do 12. Wszystkie ćwiczenia robie na ławeczce hantlach i łamanym gryfie bez żadnych maszyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 208
ok , dzięki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwicząc na masę rośnie mi brzuch ://

Następny temat

Weglowodany o niskim IG a tłuszcze.

WHEY premium