SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z brzuszkiem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Cześć mam pytanko co byście mi polecili zeby szybko zgubic niedużą ilość tłuszczu na brzuchu. Sytuacja wygląda tak kiedy napne mięśnie brzucha i lekko naciągne tłuszczyk i skóre to mi je widać dość dobrze ale problem jest taki ze jak napne normalnie to nie widac ( a che zeby widac mały zarys jak narazie). Nie wiem poradzcie mi co robic narazie próbuje skłonów w boki i do przodu oraz kręcenia biodrami
Poradzcie mi cos z góry dzieki, pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Nie da sie gubic tłuszczyku z okreslonej czesci ciała. Albo redukujesz go z całego ciała albo wogule inaczej sie nieda.
Poniewaz to zalezy w duzym stopniu
Od Diety.


Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2005-07-19 10:27:25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Wiem ze sie nie da ale jak raz tylko na brzuszku mam tłuszczyk ;)
Więc sie pytam jakie cwiczenia na tą częśc ciała (zeby on pracowała) Najlepsze byłoby bieganie ale nie mam gdzie i z kim a samemu mi sie ie chce :) Na rowerze bede jeździł od następnego tygodnia ale jakie cwiczenia dodatkowo bo słytszałem ze brzuszki nie spalają tłuszczu tylko rozbudowuja mięśnie. A mi chodzi o zgubienie tłuszczyku z góry dzieki nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Więc sie pytam jakie cwiczenia na tą częśc ciała (zeby on pracowała)

Nadal troche nie rozumiesz

Cwiczen jest sporo ale jak sam napisałes to rozbuduje miesnie. A tłuszczyk nadal bedzie. A cwiczenia czy aeroby jak rower nic CI nie pomoze w zgubieniu tłuszczyku bez odpowiedniej diety redukcyjnej,

PoZdRo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Jak mi nie pomogą sam po sobie widze na tamtych wakacjach nie miałem żadnej diety a duzo w noge grałem ok 1,5 h dziennie czasem troche na rowerze i schudłem. Z dietom napewno byłyby lepsze efekty ale bez niej tez mozna schudnąć :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase, prosze o ocene doswiadczonych

Następny temat

Jak robić SUPERSERIE???

WHEY premium