SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w zmianie planu...P&P

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2875
mam jeszce takie pytanie,jak dokladac ciezar jak mam dodawac co tydzien??w ostatniej serii?? czy dodawac serie wiecej z tym dodanym ciezarem??czy do kazdej serii wiecej kg ??np jak mam w ostatniej seri 90 kg i robie 5 serii i dodaje co serie 5 kg az dodjde w 5 seri do 90kg to robic tak ze zrobic 6 serie 95 kg czy jak???mam nadzieje ze rozumiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
W każdej serii,co tydzień.

Nie osłabiaj mnie takimi pytaniami

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2875
Dziekuje.. hehe wiedzaialem ze to pytanie Cie zwali z nog ale ja tej rampy nie mogle zakumac bo jedni pisza tak a inni jeszcze inaczej..ale juz wszystko kumam moze dziwne pytanie ale nie bylem pewien wiec wolalem sie zapytac zeby robic dobrze heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2875
Witam wlasnie skonczyl mi sie 4 tyg cwiczen tym planem i mam takie pytanie czy zejsc na nizszy zakres pow?np jak mam rampe 12 to zejsc na 10 itp.?? Czy to dobry pomysl?dodam ze sily jeszcze mam w glownych bojach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2875
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Dobrze że się przypomniałeś

Jeżeli masz nadal zapas siły,ciągnął bym dalej 12'tki.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2012-11-06 21:42:18

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2875
no jeszcze ten tydzien polece i jak dam rade to nastepny a potem zejsc na nizszy zakres tak o 2 pow.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Tak.W planie możesz wprowadzić jakieś lekkie zmiany kosmetyczne,by masa również skakała.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2875
acha ok to dziekuje bardzo.. jak cos to sie odezwe w tym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2875
Witam....myslalem troche nad zmianami kosmetycznymi w planie i jedyne co bym zmienil to 2-gie cwiczenie z PUSH 2 na cos innego ale nie wiem na co...jednyne co mi przychodzi na mysl to rozpietki bo angazuja one te same partie co cwiczenie pierwsze ale sa one cwiczeniem przyciaganym czy wypychanym....raczej przyciaganym ale nie jestem pewien i mam jeszcze jeden problem ...wiem ze te zmiany byly by przydatne ale jak mi sie dobrze cwiczy reszta cwiczen to czy zmienic je na inne??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening kilka pytań

Następny temat

Trening pod drążek

WHEY premium