SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w wyborze.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
A z tym Olimpowskim białkiem to czemu tak też ? Ono chyba nie wychodzi rewelacyjnie cenowo ?
Dawno nie sprawdzałem bo omijam je ale tak coś kojarzę.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
To na uzupełnienie ewentualnych braków będzie Mass Mutant jak coś, ale i tak sądzę iż będę dalej regularnie się jej trzymał. Przeczytałem przed chwilą że do kreatyny dobrze jest brać: ActivLab Beta Alanine . ;D co myślicie ?

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
ale zauważyłem że polecane jest, ale Mass Mutant chyba wystarczy ;D

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
(ostatni drugi nawiązuje do Olimp Whey Protein).

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta na masie praktycznie wszystko załatwia.

Dla mnie z jakiś dodatków:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Beta alanine mozesz dorzucic ale cykl na niej musialbys ciagnac ze trzy miechy, zeby zrobila swoje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta na masie praktycznie wszystko załatwia.

Dla mnie z jakiś dodatków:

kreatyna
białko według braków
beta alanina

To w zupełności wystarczy. Węglowodany łatwo sobie wrzucić zawsze dlatego moim zdaniem nie ma sensu brać gainerów... ja często mieszam sobie zmielone płatki owsiane z białkiem i jest spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 126
Jak w temacie proszę o pomoc w wyborze. Jakby coś to jestem świeżynką dlatego proszę mnie nie banować tylko wyjaśniać. Nie znam się na suplementach zawsze byłam daleka od brania jakichkolwiek specyfików ale teraz będę czegoś potrzebowała do spalenia tłuszczyku z brzuszka. 2 razy w tyg fitness (tbc,płaski brzuch)4-5 razy bieganie 40-50 min. Niestety na tylko tyle czasu wolnego mogę sobie pozwolić. Dieta...jakby to powiedzieć...zwykła MŻ. Problem polega na tym, że muszę mocno ograniczyć na ok 3 mies wysiłek fizyczny a chcę się pozbyć tego tłuszczyku. Kupiłam l-karnityne OLIMP 1500. Czy to wystarczy? czy jest jeszcze coś co może mi pomóc i nie ma skutków ubocznych jak np. brak snu czy wzmożone łaknienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Możesz założyć swój osobny temat
L-karnityna niestety nie pomoże Ci w spaleniu tłuszczu, należy skupić się odpowiednio na diecie i wtedy będą największe efekty.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 126
Nie chciałam zaśmiecać forum więc wybrałam najbardziej odpowiedni dla tematu, ale ok..już przenoszę. A co do odp. to jaka miałby być to dieta, nie chcę schudnąć (chodzi o kg) nie chcę wyglądać jak anorektyczka, chodzi mi tylko o brzuch. Mam szczupłe nogi a jeżeli schudnę to .....jakby to napisać.....zmaleją mi piersi . Robienie coraz większej ilości brzuszków sprawia, że brzuch jest bardziej wystający owszem twardy ale jednak te 1-1,5cm tłuszczu jest i nie mogę się go pozbyć, Pani dietetyczka powiedziała że jest to kilkunastoletni tłuszczyk i muszę jakoś wspomóc to spalanie, trenerka każe biegać i tak naprawdę każdy mówi co innego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie omega 3

Następny temat

Produkty SFD

WHEY premium