SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w suplach na redukcję :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1146
Witam wszystkich chciałbym prosić was o pomoc w doborze jakiegoś supla na redukcję tak powiedzmy do 150zł. Ale ma być na prawdę dobry i skuteczny co najważniejsze SPRAWDZONY :P bo wiadomo że w opisach to każdy jest najlepszy jak ktoś chce sprzedać :D
I żeby nie było nie potrzebnych odpowiedzi to dietę mam trening mam fajnie na mnie działa ale chce poprawić efekt wcześniej brałem jeszcze universal fat burners liczę na pomoc i thx :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1146
Przybyć nie przybywa :D Ale biorąc pod uwagę to ze w jednej nodze miałem kompletny zanik mięsni :D to na pewno przybedzie hehe a redukcji to myśle ze to będzie ostatni miesiąc jesli dobrze pójdzie :) bo ja do kości czy tam powiedzmy 6%tłuszczu tez nie mam zamiaru sie redukować . Chcę po prostu zbić tak zeby było widocznie zebym wyglądał normalnie i wtedy siłka na mięśnie :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1146
I jeszcze jeśli mógłbym prosić to od razu szczerą opinie na temat proponowanego supla jeśli ktoś stosował :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1146
TomQ-MAG szczerze szacun za taki artykuł :) Z tym ze ja prosze o spalacz a tu masz wypisane witaminy itd ekspertem nie jestem ale może i tak powinno się zaczynać :). Z tym ze ja staż na siłce mam ok roku swoje juz mam tylko ze względu na wypadek strasznie sie zalałem tłuszczem w bardzo krótkim czasie :( Mam obecnie assaulta dla motywacji i fat burners mi sie juz skończył więc szukam czegoś lepszego. :) Na prawdę bardzo ciekawy artykuł ale widzę ze tam głównie są same tańsze rzeczy co może kupić kazdy to tez wielki + ale jednak wolałbym coś mocniejszego droższego :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Myślisz ze jak kupisz spalacz za 150 zł to wszystko szybko poleci ?? Ja bym ci radził nie dawać żadnych spalaczy na razie bo są zbędne . Dopiero pod koniec redukcji coś wrzucić . Ale jak tak juz bardzo chcesz to masz to https://sklep.sfd.pl/Man_Scorch-opis1364.html ale nie oczekuj cudów . Bo to dieta i trening da ci efekt nie spalacz :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1146
I sie zaczyna :D Jak wspomniałem na początku :) diete mam trening mam aeoroby mam i nawet basen mam :D spaliłem juz ok 9kg ale przydała by się jeszcze ta dyszka :) a problem znów sie pojawia bo za niedługo jade do sanatorium i całą diete i trening za przeproszeniem CH** strzeli ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jeśli to Twoje zdjęcie w profilu to bierz się za masę bo tam same kości są

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Linka dostałeś do spalacza ... A w sumie dołączam się do tego co ozzy powiedział ...

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1146
hahaha :D taak zdj jest moje ale nie aktualne :) tak wygladałem przed wypadkiem :) do tego dolicz ok 15-18nie wiem juz sam ile kg tłuszczu :)bo wiadomo ze mięśnie spadły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Czyli teraz jesteś bardziej zalany ?

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1146
Dużo bardziej niestety i mięśnie spadły
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a twarz

Następny temat

Czemu tak jest?

WHEY premium