SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w sprawie treningu.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
Witam, potrzebuję pomocy w rozplanowaniu tygodnia.
Zaczynam trenować 3 razy w klubie (pon,wt,sr) do tego chcę dołożyć 2 x siłownie i bieganie lecz nie wiem jak to połączyć.
Myślałem nad czymś takim

Poniedziałek rano bieg, wieczorem trening w klubie.
Wtorek trening w klubie
Środa trening w klubie
Czwartek siłownia
Piątek bieg + technika
Sobota Siłownia.

Prosiłbym o porady.
Co do treningów w klubie to nie dam rady inaczej uczęszczać.
Z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Jak na moje jest OK. Kontroluj tylko organizm czy nie daje Ci znaków w postaci przemęczenia oraz pilnuj tego, co jesz.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
Na początku polecam Ci trenować 3x tygodniowo w klubie, jak mówisz, że zaczynasz to lepiej przyzwyczaić ciało do wysiłku, dokładając sam bieg możesz się zajechać, a siłownie to już w ogóle. Na początku przez pół roku proponowałbym Ci samo trenowanie w klubie plus ew. we wtorek i czwartek dołożyć jakieś bieganie rekreacyjnie. Potem myśl o interwałach czy ewentualnie siłowni. Polecam także na weekend jakieś pływanie czy pójście na saune. pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Ja zakładam, że skoro takie plany są, to Autor jest już "rozćwiczony" i przynajmniej odrobinę wie, jak będzie reagował organizm na taką ilość treningu :)

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z klubem to organizm padnie. Nie wiem na jakim poziomie są treningi w Twoim klubie ale kiedy ja ćwiczyłem w sekcji teakwondo a potem kickboxingu organizm był przemęczony 2 x siłka głównie drążek, pompki itd. i 3 razy sekcja. Proponuję Ci narazie robić same treningi klubowe ja po takowych miałem zawroty głowy i odruchy wymiotne, kiedy wszystko ustało i treningi były już w zupełności normalne, nie czułem po nich żadnych rewelacji to dołączyłem siłownie a organizm po jakimś czasie sam się przystosował :) Biegi z rana i klub wieczorem pomysł świetny!! Ustabilizuj treningi i przygotuj organizm, pamiętaj powoli do celu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 691
Pierw treningi 3x w klubie, po pewnym czasie dołóż bieganie a potem siłownie. Ew możesz robić siłownie wcześniej ale polecałbym 1x w tyg. Ew 2x tylko ze FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
Ja trenuję 3,5 roku :P Raczej dam radę z taką ilością treningów tylko chodziło mi raczej o umieszczenie każdego z nich. Tak mi się wydaje najrozsądniej, w sobotę troszkę luźniej będę ćwiczył a niedziele mam wolną.

Źle zadałem pytanie chodziło mi o to że trenowałem 2 x w klubie a teraz dokładam 3 trening z trenerem.

Przepraszam źle skonstruowałem pytanie ;]

Zmieniony przez - Olek2 w dniu 2012-09-16 14:57:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim więc razie dobrze rozmieściłeś treningi na przestrzeni tygodnia, ale zgadzam się z Filip0909, wrzucaj treningi po kolei! zrób sobie, np. wrzucasz biegi 2 x, po tygodniu ćwiczeń z dodatkiem biegów wrzucasz na 2 tygodnie siłke x1 a potem wrzucasz x2. Organizm się przystosuje i nie będzie niespodzianek, pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mateusz Masternak vs David Quinonero DZIŚ (sobota) NA POLSAT SPORT

Następny temat

Wznawiamy treningi COMBAT 56 w Warszawie

WHEY premium