SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w odblokowaniu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94768 Napisanych postów 364759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670018
hcg dał bym 10.000 clomid dopiero po skończeniu hcg
zrób badania i zobacz jak się ma estro i prl bo to najważniejsze
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
W poniedziałek od razu pojde do laboratorium.
To hcg w jakich dawkach rozłożyć i co ile?
Czyli Clomidu nie łączyć z hcg?
Rozumiem, że spore spadki mnie nie ominą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94768 Napisanych postów 364759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670018
2500 co 3 dni , clomid dopiero po hcg
spadki jak dopniesz pct , trening,odżywianie i suplementację można bardzo mocno ograniczyć
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
Ok, to zamówię w takim razie jeszcze jedno opakowanie tego hcg. Sądziłem, że skoro znajomy twierdzi że 5000i.u.wystatczy to faktycznie tak jest.
Będę mieć badania to od razu wrzucę skan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to źle ci powiedział Twój znajomy

1.deki i testa nie kończy się dzien po dniu
2.cloma i hcg nie leci się razem
3.nie czeka się 16dni z rozpoczeciem pct.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94768 Napisanych postów 364759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670018
cyklu to nie komentuję nawet po był tragiczny , zobaczymy jak wyjda hormony na badaniu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
Źle zrobiłem, że się Was nie poradziłem wcześniej jak można było coś jeszcze zrobić z tym cyklem....
Rozumiem, że jak pójdę na krew to mam powiedzieć, że chce się sprawdzić na poziom testosteronu, estrogenów i prolaktyny?
Mam nadzieję, że nie będą mi robić z tym problemów.
Finansowo wyrobię się w +/- 100zl? (Pytam z ciekawości)
Czy jak będę po 1 dawce hcg to nie będzie to miało dużego wpływu na wyniki badań?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
około 25zł za hormon
nic nie będą ci robić problemu
mówisz: dzień dobry,proszę o zbadanie poziomu testosteronu całkowitego,prolaktyny i estradiolu -dokładnie tak mówisz jak ci napisałem - a jak fajna będzie pani pielegniarka to bierz numer i wysyłaj mi na pw.
nic nie będzie jak przybiles hcg idź na badania i pamiętaj o numerze
D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
Jasne. Tak też powiem. O numerze, jak będzie warto, będę pamiętać.
Dostanę wynik to od razu wrzucę skan.
Podziękował Wam Panowie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 979
Środki dopiero co się wkręciły a ty właśnie z nich schodzisz.8 tygodni na długich estrach to jest bez sensu,nie wiem skąd masz ten cykl ale on jest
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po testosteronie 250 co i jak !

Następny temat

Wynik wolnego testosteronu

WHEY premium