SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w odblokowaniu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nolwa tak czy siak do pct by miała iść razem z clomem.Jak teraz bys wrzucil nolwe to powinno być ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
Ok. I co, czekać na te cholerne badania do poniedziałku....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
Ok. I co, czekać na te cholerne badania do poniedziałku....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 979
No a co masz innego zrobić skoro nie wiesz na jakim poziomie są twoje hormony i co masz dalej zrobić,tak masz czekać za tymi wynikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
Za 2h bede miec od dila tamoxifen 20mg 30tab.
To akurat mial na stanie. Na nolve musialbym poczekac do poniedzialku-wtorku.
Rozumiem, ze jak tylko dostane ten tamoxifen to od razu wziac 1 tabsa i tak codziennie az do konca opakowania czy w zaleznosci od tego co wyjdzie z badan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czekaj czyli teraz będziesz miał tamox w zastepstwie nolwy?

to wpisz w google nolwadeks,a później tamoxifen i daj znać co zaobserwowaleś


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-10 15:01:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
Szczerze mowiac to się zagalopowalem....wiem, ze to to samo. Tylko wcześniej jak w necie szukałem info na temat tego leku, to widzialem i nolve i tamox (2 rozne opakowania). Tym sie zasugerowalem. A dil mogl mi zalatwic niby coś mocniejszego na wtorek. Wziąłem jednak to.
Wzialem 1 tablete. Mam brac tak po 1 każdego dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta co dzień, jak dostaniesz badania to wtedy wymyslimy co dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
Ok, spoko. Dzięki za pomoc. Jak w poniedzialek dostane wyniki to zapodam skan.


Zmieniony przez - reloop89 w dniu 2015-07-10 16:23:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
Panowie tak wyglądają moje wyniki. Na badaniach byłem w zeszły wtorek czyli ok 21dni po ostatniej iniekcji.
Od piątku biorę 20mg nolvy. Brać dalej? W niedzielę zrobiłem ostatni zastrzyk z HCG. Wg. tego, co było pisane od jutra powinienem wziąc clomid. Tylko w jakich dawkach?





Zmieniony przez - reloop89 w dniu 2015-07-14 17:53:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po testosteronie 250 co i jak !

Następny temat

Wynik wolnego testosteronu

WHEY premium