SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w odblokowaniu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
Panowie wczoraj byłem na pobraniu krwi (babeczki nie były za specjalnej urody). Zapłaciłem 112 zł (Testosteron był za 60, reszta po 26), a teraz najlepsze......zaraz po pobraniu pytam babeczkę kiedy mogę przyjść po wyniki....i co? W PRZYSZŁY CZWARTEK.....pomyślałem, że coś się jej pomyliło więc dopytałem jeszcze 2 razy, a ta dalej mówi, że w przyszły czwartek...nosz k****....podobno, że jest okres urlopowy i że mają problem z analitykami czy coś, a do tego dużo ludzi przychodzi na pobranie krwi do analizy.....Za tydzień to tak naprawdę ten wynik do czego mi będzie potrzebny?? Mam rozumieć, że wywaliłem 112 zł na nic? Skoro już zrobiłem badania, to za tydzień wrzucę ten skan
Jutro będę dawać 3-cią dawkę HCG. Co z Clomidem? Kiedy go zacząć i w jakich dawkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a bo zrobiłes badania wolnego testosteronu,a miałeś zrobić całkowitego dlatego tyle kosztowało i Tyle trzeba czekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
Dokładnie tak. Z tym,że powiedziała, że tylko to jej pokazuje się w komputerze...zaczęła radzić się drugiej i stwierdziły, że to jest to, co ja chcę sprawdzić. Czyli lipa..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No test całkowity A wolny to co innego, idź do tego labu i powiedz że testa niech dadza za tydzień a resztę chcesz dziś,bo ta resztę robią na miejscu pewnie,a jak nie to najpóźniej będzie na jutro,bo kolejny tydzień to nie można czekac na pct
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
Ok, tak zrobię. Dzięki!
Swoją drogą ja (może) mam prawo się nie znać ale żeby babeczki z tak długim stażem nie wiedziały, że jest istotna roznica między tymi badaniami...


Zmieniony przez - reloop89 w dniu 2015-07-08 09:59:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 979
Jeszcze tu jesteś,na badania już.Im szybciej tym lepiej :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
JEDYNE, co są w stanie dla mnie zrobić, to załatwić te wyniki na poniedziałek....to mnie nie urządza..w niedzielę wezmę ostatnią dawkę HCG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
Podpowiecie coś? Co mi zostaje zrobić w tej sytuacji? Co z Clomidem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja CI powiem co ja bym zrobił gdybym był w takiej sytuacji, bo jak coś nie wyjdzie to w sądzie wyprę się wszystkiego

nie przerywał bym w żadnym wypadku pct tylko zaczą bym w ciemno podawać już nolwe po 20mg i tak ciągną za clom, z clomem bym wszedł standardowo po 3 dniach od hcg, ogólnie to bym zbijał prolaktynę cabaserem, ale gdybym nie miał nic na prl to bym się modlił żeby nie była na księżycu po dece to moja wersja

Ile tego hcg pójdzie u ciebie??

i przypomnij ile dni temu był ostatni testo?


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-08 21:56:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 458
Dzisiaj wychodzi 24 dzień od ostatniego teścia. HCG pójdzie 10.000 rozbite na 4 strzały co 3 dni. Dzisiaj będzie 3 strzał. Myślałem, żeby podjechać do innego laboratorium i zrobić jeszcze raz badania, żeby szybciej były ale może być z tym problem..... nolve mogę mieć już kolejnego dnia. Zamawiać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po testosteronie 250 co i jak !

Następny temat

Wynik wolnego testosteronu

WHEY premium