SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w doborze odżywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109
Witam, na tym forum jestem nowy, chciałem poradzić się was jakie odżywki wybrać - mam zamiar zrobić zakupy za połową sierpnia.
Tak więc przejdźmy do konkretów:
Interesuje mnie zestawienie 2 odżywek, 1 którą będę brał przed treningiem i ewentualnie po a drugą w dni nie treningowe ewentualnie po treningu, rano etc taka typowa potreningówka.
Chciałbym aby odżywka nie zawierała albo jak już to aby nie miała za dużo kofeiny, nie musi być typowa pre-workout (czyt. przed treningówka).
Rozmyślałem nad takim zestawieniem:
1)Universal Storm + Crea Mass( na innym forum kiedyś czytałem, że to badziewie, że lepiej co innego wziąć ale za to sięgnąłem opinii kolegi który ma nieco inne zdanie o tym produkcie, mówił, że na niego to działało konkret )/ cytocell/ cm3/mono
Bądź
2)Universal Storm + Cytocell/Crea Mass/Cm3/ mono
3)No-xplode + CM3/Cytocell/Crea Mass/mono
4)Detonator + j.w


Możecie mi coś polecić?
Niżej zamieszczam ANKIETĘ wypisaną przeze mnie gdyż nie mogłem zatwierdzić jej bez obowiązkowej fotografii której nie posiadam.
Wiek:20
Waga :79
Wzrost:175
Staż treningowy:2
Cel cyklu:Masa
Stosowane już wcześniej suplementy:CM3/ Mono/ Nitrobolon II/ Nitrobolon Energizer/ Man Orotine
Uprawiane inne sporty: Siłka
Stosowane wcześniej spalacze:kiedyś 1 tabsa Thermo Fat Burnera wziąłem
Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: hmm nitro i orotine?
Ilość dni wolnych od kreatyny: ok 40-50
Przewidziane finanse na cykl: ok. 200zł



z góry dziękuję za zainteresowanie tematem i pozdrawiam
majk7ed !!!!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ciekawy tez jest https://sklep.sfd.pl/Dymatize_Xpand_Post-opis369.html

lecz w porównaniu z pure power staje sie nieekonimiczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ci akurat zaproponuję co innego
do 200 zł jak się umawiamy.

SFD pure power + storm
DT przed sfd po storm
DNT storm
-----

Xpand Xtreme pump + cytocell + 100-200g kreatyny mono
DT przed XP po cyto
DNT 5g krety
----

Albo dajmy na to zestaw Shock + storm (230-240 zl)
DT przed shock po storm
DNT storm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109
Xpanda kiedyś jadłem, efekty były ok tylko tak jakby troche zdrowie nie nadrabiało, wydaje mi się, że zbyt duża ilość menhal focusów kofeiny etc tam byla. Ostatnio kolega ( też jest na tym forum tylko dostał ostatnio bana ) też jadł i dość sporo mu weszło.
Myślałem też nad zestawieniem shock + storm bo z tego co czytałem u was i na innych źródlach to można w 2 miesiące a nawet miesiąc stosowania zrobić całkiem niezłe efekty.
Sprawdze jeszcze raz jak tam jego skład wygląda. Wszystkim przedmówcą jak wejdzie to po Sogu
I zapraszam do dalszej dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109
a odnośnie sfd pure power to widzę, że z 'pompowców' ma tyle co AAKG później Beta Tyrozyna Leucyna Magnez cytruline i 2,5 g mono i 2,5 jablczanu, skład hmm.. w sumie wszystko to co najpotrzebniejsze, a jakieś opinie? ktoś z przedmówców stosował ten produkt ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie stosowałem ale skład wygląda ładnie. Nie ma on też kofeiny ale to dla ciebie dobrze jeśli mówisz że dla ciebie w xpandzie bylo za duzo.
https://www.sfd.pl/VitaFit/SFD_100%_Pure_Power-t749289.html
tu opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109
Nie zdążyłem edytować.. tak siedze i myślę, że może wezme od kolgi odkupie pół puchy xpanda extreme pump tylko, że on właśnie z kofeiną ale bym wziął na próbę na 5 treningów tak na początku sierpnia i dajmy na to nie waliłbym 20g ( o ile się nie myle to taka była dawka ) tylko np. 15.. a wtedy do tego xp to co najlepiej? j/w napisałeś cytocell'a ?
Mile widziane również inne propozycje !


Co do opinii SFD pure power to dość przyzwoite .

Zmieniony przez - majk7ed w dniu 2011-07-12 12:38:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No musisz tak myśleć żeby później jak coś dokupisz to pasowało.
Możesz dokupić storma i tylko storma ale pod warunkiem że kupisz coś z kreatyną np. pure power.
Możesz też cytocella i kreatynę tak z 200-300g.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon II + Gainer 2

Następny temat

Mono + BCAA + WPC, czy jest sens dołożyć do tego AAKG Treca ?

WHEY premium