SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy spaleniu kilku kg pod zawody

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga / wzrost

75,5

Staż treningowy

2 lata

Cel cyklu

redukcja tłuszczu przy jak najmniejszej utracie wagi

Stosowane już wcześniej suplementy

raz cykl na mono

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1888
Witam wszystkich serdecznie.

Walcze amatorsko w MMA i w styczniu szykuje mi się kolejna walka na którą chcę być w 100% przygotowany i w dobrej formie fizyczynej. Do tej pory walczyłem do 67kg ale postanowiłem przejść kategorie wyżej (73kg). Podbiłem wagę do 75,5 kg ale niestety podlałem się dosyć solidnie na brzuchu. Chciałem to zrzucić jednocześnie tracić jak najmniej na wadze.

Gdzieś czytałem że redukucjąc tłuszcz i biorąc kreatyne ( a dokładnie jabłczan ) definicja mięśni lekko sie poprawia przy jednoczesnym spalaniu tłuszczu. Nie chodzi mi tutaj o masowanie na redukcji bo wiem, że to nie możliwe ale chce stracić jak najmniej na wadze a podobno dzięki kreatynie mogę to osiągnąć.

Przez około miesiąc planuje robić treningi MMA 3x w tygodniu + siłownia 2x i interwały w weekendy. Mam już zakupione BCAA, Thermo Speed, a dieta jest dopięta na ostatni guzik i właśnie zastanawiam się na kupnem TREC CM3.

Czy waszym zdaniem warto?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jeśli diete dopięta to jak najbardziej - warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
warto dac krete na redukcji ale ile stracisz na wadze to nie jej zasluga a odzywiania przede wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1888
Dieta jest już ułożona i sprawdzona więc o jedzenie się nie martwie. W takim razie, jeżeli spadek wagi nie zależy od kreatyny to po co ją brać. Czy to, że może ona lekko poprawić definicje mięsni na reducji to fakt czy mit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
wyglad miesnie i jego poprawa jest wpisanyw redukcje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
a gdzie czytałes ze kreatyna moze poprawic definicje miesni? bo ja pierwsze slysze cos takiego..
a kreatyne mozesz brac na redukcji chocby po to zeby zachowac wiecej miesa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1888
Kilka dni temu gdzies w internecie znalazłem jakiś artykuł na temat stosowania jabłczanu na reduckji. I tam wyczytałem, że z dobrą dietą kreatyna może nawet lekko powiększyć nasze mięśnie na reduckji i może spowodować, że waga będzie nawet stała w miejscu a tłuszcz będzie schodził. I właśnie dlatego tym się zainteresowałem bo chce stracić jak najmniej kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
bezsensu takie nastawienie na redukcje.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1888
Dla mnie ma sens bo nie chce zrzucić tłuszczu, żeby dawać zdjęcia brzucha na fb tylko po to żeby dobrze czuć się na walce i mieć możliwie jak największą wage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
mi chodzilo o trzymanie wagi.
tak sie nie da.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1888
Nie byłem tego pewien dlatego zapytałem tutaj. Po prostu zależy mi, żeby nie spaść poniżej 73kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykla-Cout+No explode+...

Następny temat

CYKL JESIEŃ/ZIMA-SUPLEMENTACJA

WHEY premium